IntroПро порталМіжнародне молодіжне співробітництвоМолодіжні та дитячі організації УкраїниМолодіжна політика в УкраїніНовиниНавчання дітей та молодіПрограма Intel "Шлях до успіху"Контакти

Новини Мінистерства

ОпитуванняЦе цікаво!


Найактуальніші проблеми, що хвилюють сучасну молодь:
тут цікаво! • 25.10.2012

  Стартувала Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене»

  За ініціативи Державної служби молоді та спорту України днями дала старт соціально-значуща Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція "Відповідальність починається з мене". Захід проводиться з метою реалізації державної молодіжної політики та пропаганди й утвердження здорового способу життя в молодіжному середовищі. 
  Рейтинг: 2.33
 • 22.10.2012

  За проведення ІІІ Юнацьких Олімпійських ігор-2018 боротимуться 5 міст

  Міжнародний Олімпійський Комітет сьогодні, 16 жовтня, оголосив 5 міст-кандидатів, які боротимуться за право проведення III Юнацьких Олімпійських ігор 2018 року. Стати столицею Ігор претендують: Буенос-Айрес (Аргентина), Глазго (Великобританія), Гвадалахара (Мексика), Меделін (Колумбія), Роттердам (Голландія). 
  Рейтинг: 4.00
 • 20.10.2012

  До 11 листопада 2012 року приймаються заявки на участь у щорічному національному конкурсі «Народний бренд-вибір молоді»

  Всеукраїнським молодіжним об’єднанням підтримки вітчизняного виробника «Альтернатива», в рамках меморандуму про співпрацю з Державною службою молоді та спорту України, впроваджується щорічний Національний конкурс роботодавців «Народний бренд-вибір молоді». 
  Рейтинг: 4.88

 • 18.04.2011

  15 квітня 2011 року Президента України Віктор Янукович зустрівся з лауреатами премії Президента України для молодих вчених та володарями грантів Президента України для обдарованої молоді.

  Звертаючись до молодих вчених, Віктор Янукович відзначив: "Мені надзвичайно приємно сьогодні зустрітися з вами – лауреатами премії Президента України для молодих вчених та володарями грантів Президента України для обдарованої молоді".

  Вітаючи лауреатів з досягненнями, Президент висловив переконання, що сьогоднішня нагорода для кожного із присутніх не остання, і попереду їх чекає ще чимало успіхів.

  "Як Президент України бачу турботу про молодь одним із своїх пріоритетів", - підкреслив Віктор Янукович.

  Глава держави зазначив, що на засіданні Громадської гуманітарної ради  звертав увагу на необхідність забезпечити такі умови розвитку молоді, щоб вона зростала здоровою фізично і духовно, одержувала добру освіту та можливості для самореалізації.

  "Впевнений – ми ці питання вирішимо разом з вами", - констатував Президент.

  "У Програмі економічних реформ на 2010-2014 роки значне місце відведено роботі з підвищення конкурентоспроможності української освіти, формування державного замовлення для підготовки фахівців відповідно до потреб ринку праці, створення умов для здорового способу життя, активного відпочинку та занять масовим спортом", - сказав Глава держави, зауваживши, що успішність розпочатих реформ значною мірою залежить і від "активної громадянської позиції, відповідальності за майбутнє держави" сьогоднішніх лауреатів.

  "Ваші знання, вже накопичений досвід як ніколи сьогодні потрібні Україні для її модернізації. Покладаю на вас великі надії. Сьогодні ми відзначаємо досягнення молодих вчених, які стали лауреатами премії Президента України та гідно продовжують кращі традиції української науки, яка завжди славилася своїми дослідницькими школами та видатними вченими", - підкреслив Віктор Янукович.

  Разом з тим Президент зазначив, що розвиток наукової сфери визначається не тільки здобутками минулого та сьогодення. "Головне – це підвищення економічної віддачі науки, здатність до нарощування кадрового наукового потенціалу".

  Глава держави висловив стурбованість проблемою поповнення науково-технологічної сфери талановитою молоддю. "На жаль, ця проблема накопичувалася роками, і сьогодні ще остаточно не вирішена в силу різних причин", - констатував Президент.

  "Маємо глибоко усвідомити, що саме нова генерація наукових, науково-педагогічних, інженерних працівників, менеджерів забезпечить новий імпульс для розвитку національної інноваційної інфраструктури, інтеграції освіти, науки та виробництва, здійснення технологічних проривів.

  При цьому надзвичайно важливо, щоб здобутки старшого покоління були збережені та примножені нашою молодою зміною. У цьому запорука майбутнього України", - наголосив Віктор Янукович.

  Президент зазначив, що питанням підтримки молодих вчених особливу увагу повинні приділяти Національна академія наук, вищі навчальні заклади, створюючи належні умови для проведення досліджень на сучасній лабораторно-дослідницькій базі, сприяючи стажуванню в провідних закордонних науково-дослідних центрах тощо. "Це також і питання створення належних побутових умов", - додав Віктор Янукович.

  Глава держави подякував присутнім у залі молодим науковцям "за відданість своєму покликанню слугувати науці, відкривати нові горизонти знань".

  Окремо Президент звернув увагу на молодь, що виборола право отримати “Президентські” гранти для здійснення своїх проектів. "Безумовно, ваші проекти є соціально значущими та актуальними", - підкреслив Віктор Янукович.

  "Це проекти, які спрямовані на дослідження в галузі медицини, охорони навколишнього середовища та екології; на організацію зайнятості молоді та підтримку соціально вразливих категорій дітей і молоді; на підвищення активності молоді та інші", - зазначив Глава держави.

  Віктор Янукович доручив керівникам місцевих органів виконавчої влади взяти під особистий контроль питання створення належних умов для реалізації володарями грантів Президента України власних проектів.

  "Переконаний, що за належної державної підтримки на всіх рівнях незабаром ваші сміливі ідеї, нестандартні рішення та науковий підхід принесуть свої результати", - резюмував Президент і побажав молодим науковцям "віри у свої сили та подальшого творчого зростання в ім’я України".

  Участь в урочистій зустрічі також взяв Голова Державної служби молоді та спорту Равіль Сафіуллін.

  Офіційне Інтернет-представництво Президента України Віктора Януковича

  Рейтинг: 4.50

Всего коментариев: 0
Комментарии


  Ви маєте авторизуватися, щоб мати змогу залишати коментарі


  Теги новин порталу