IntroПро порталМіжнародне молодіжне співробітництвоМолодіжні та дитячі організації УкраїниМолодіжна політика в УкраїніНовиниНавчання дітей та молодіПрограма Intel "Шлях до успіху"Контакти

Навчання дітей та молоді

ОпитуванняЦе цікаво!


Найактуальніші проблеми, що хвилюють сучасну молодь:
тут цікаво! • 25.10.2012

  Стартувала Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене»

  За ініціативи Державної служби молоді та спорту України днями дала старт соціально-значуща Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція "Відповідальність починається з мене". Захід проводиться з метою реалізації державної молодіжної політики та пропаганди й утвердження здорового способу життя в молодіжному середовищі. 
  Рейтинг: 2.29
 • 22.10.2012

  За проведення ІІІ Юнацьких Олімпійських ігор-2018 боротимуться 5 міст

  Міжнародний Олімпійський Комітет сьогодні, 16 жовтня, оголосив 5 міст-кандидатів, які боротимуться за право проведення III Юнацьких Олімпійських ігор 2018 року. Стати столицею Ігор претендують: Буенос-Айрес (Аргентина), Глазго (Великобританія), Гвадалахара (Мексика), Меделін (Колумбія), Роттердам (Голландія). 
  Рейтинг: 2.01
 • 20.10.2012

  До 11 листопада 2012 року приймаються заявки на участь у щорічному національному конкурсі «Народний бренд-вибір молоді»

  Всеукраїнським молодіжним об’єднанням підтримки вітчизняного виробника «Альтернатива», в рамках меморандуму про співпрацю з Державною службою молоді та спорту України, впроваджується щорічний Національний конкурс роботодавців «Народний бренд-вибір молоді». 
  Рейтинг: 3.65

Пропонуємо самостійне навчання в режимі он-лайн, яке не ставить часові рамки, а дає змогу навчатись за індивідуальним графіком. Наші навчальні курси не передбачають оцінювання та цілком адаптовані, щоб легко працювати з ними. Матеріали курсів можуть бути використані для навчання в групах.

Ще вагаєтесь? Продивіться презентацію, яка допоможе зробити вибір!

Назва курсу

Курс підходить, якщо Ви:

Опис

Вивчаємо Веб 2.0

14 років і старші

Блоги, Youtube, Picasa, Googledocs – частовживані терміни серед сучасної молоді. Чи бажаєте скористатись  найновішими можливостями інтернету? Курс «Вивчаємо Веб 2.0» покликаний навчити основам Веб 2.0 для подальшого застосування в організації мереж молодіжних громад. Навчання доступне в індивідуальній та груповій формах.

Вирішення конфліктів

 

16 років і старші

Курс допомагає виявити причини та природу конфліктів та застосувати один з п’яти способів для їх ефективного вирішення.  Представлені базові методи управління гнівом та стресовими ситуаціями навчать управляти собою і конфліктами на користь вирішення проблем. Базові комунікаційні засоби – принципи взаємної згоди та відкриті запитання навчать досягати взаєморозуміння та взаємної вигоди.

Управління проектами

18 років і старші

Курс навчає поетапному плануванню та впровадженню проекту, починаючи з формулювання цілей, створення робочих документів, графіку і аж до впровадження та контролю впровадження проекту. Майбутні молоді підприємці матимуть нагоду навчитись оцінювати ризики, планувати комунікаційні заходи, використовувати в плануванні діаграму Ганта, мережеву діаграму, а також опанувати управлінські навички, зокрема головування на засіданнях.

Творче вирішення проблем

16 років і старші

Проблема враз перестає бути проблемою, як тільки для неї знаходиться рішення. Курс навчить визначати суть проблеми, шукати рішення за допомогою методів мозкової атаки, вільних асоціацій, побудови карт розуму та діаграми Дункера, а також оцінювати ефективність даних рішень.  Курс розкаже про роль інтуїції і фактів у пошуку рішень, та про адаптацію рішень до реальної ситуації.

Управління часом 

Працююча молодь

Для тих, хто має власні цілі,  і бажає раціонально використовувати час для їх досягнення 

Мистецтво  інтерактивної презентації

15 років і старші, тренери, викладачі

Для тих, хто часто проводить тренінги, семінари, виступає публічно

Кар'єрне консультування 

16 років і старші, школярі, студенти

Курс допомагає більш свідомо підходити до проблеми вибору професії, навчитись будувати ієрархію життєвих цілей та власноручно ініціювати цікаві життєві перспективи. По завершенню курсу ви отримаєте необхідні навики для реалізації власних кар’єрних амбіцій, опануєте мистецтво бізнес-комунікацій та навчитесь ефективно вирішувати проблеми.

 

Книга "АКТИВНА МОЛОДЬ. ПЕРЕВІРЕНІ РЕЦЕПТИ", підготовлена за підсумками реалізації Проекту ПРООН "Соціальна інтеграція та розвиток громадянської відповідальності молоді в Україні"

Компакт-диск з додатковими ресурсами до книги "АКТИВНА МОЛОДЬ. ПЕРЕВІРЕНІ РЕЦЕПТИ"Теги новин порталу