IntroПро порталМіжнародне молодіжне співробітництвоМолодіжні та дитячі організації УкраїниМолодіжна політика в УкраїніНовиниНавчання дітей та молодіПрограма Intel "Шлях до успіху"Контакти

Міжнародне молодіжне співробітництво

ОпитуванняЦе цікаво!


Найактуальніші проблеми, що хвилюють сучасну молодь:
тут цікаво! • 25.10.2012

  Стартувала Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене»

  За ініціативи Державної служби молоді та спорту України днями дала старт соціально-значуща Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція "Відповідальність починається з мене". Захід проводиться з метою реалізації державної молодіжної політики та пропаганди й утвердження здорового способу життя в молодіжному середовищі. 
  Рейтинг: 2.41
 • 22.10.2012

  За проведення ІІІ Юнацьких Олімпійських ігор-2018 боротимуться 5 міст

  Міжнародний Олімпійський Комітет сьогодні, 16 жовтня, оголосив 5 міст-кандидатів, які боротимуться за право проведення III Юнацьких Олімпійських ігор 2018 року. Стати столицею Ігор претендують: Буенос-Айрес (Аргентина), Глазго (Великобританія), Гвадалахара (Мексика), Меделін (Колумбія), Роттердам (Голландія). 
  Рейтинг: 2.09
 • 20.10.2012

  До 11 листопада 2012 року приймаються заявки на участь у щорічному національному конкурсі «Народний бренд-вибір молоді»

  Всеукраїнським молодіжним об’єднанням підтримки вітчизняного виробника «Альтернатива», в рамках меморандуму про співпрацю з Державною службою молоді та спорту України, впроваджується щорічний Національний конкурс роботодавців «Народний бренд-вибір молоді». 
  Рейтинг: 3.77

Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту сприяє співпраці українських молодіжних громадських організацій з молодіжними громадськими організаціями іноземних держав. Вони реалізують окремі проекти з іноземними партнерами (характер непостійних зв’язків) та такі, що входять до певних міжнародних спілок (характер постійних зв’язків).

До таких організацій, що мають окремі проекти з іноземними партнерами належать такі: ВМГО "Європейська інтеграція", ВМГО "Україна ХХІ", ВМГО "Молода Просвіта", Всеукраїнське об’єднання "Німецька молодь в Україні". Зазначені організації реалізують ряд двосторонніх міжнародних проектів при підтримці Міністерства.

Всеукраїнське об’єднання "Німецька молодь в Україні" співпрацює з Федеральним молодіжним союзом Німеччини у реалізації спільних проектів в сфері роботи з молоддю.

Асоціація молодіжних організацій України "Спектр" співпрацює з Австрійським об’єднанням робочої молоді, Інтернаціональною спілкою Німеччини, Італійським молодіжним об’єднанням "Terra del Fuoco", Датським молодіжним об’єднанням "SUF".

До організацій, що є членами певних міжнародних організацій належать такі:

 • Всеукраїнська асоціація молодіжного співробітництва «Альтернатива-В» - організація є членом AEVSO (Альянс європейських волонтерських організацій, члени Альянсу реалізують короткострокові волонтерські проекти для молоді старше 18 років. Членами Альянсу є представники 14 Європейських країн та США); ICYE (Міжнародна організація молодіжних культурних обмінів); CCIVS (Координаційний комітет з питань міжнародного волонтерства).
 • МГО Соціалістичний Конгрес Молоді - IUSY (Міжнародна спілка соціалістичних організацій, спілка об’єднує 143 соціалістичних, соціал-демократичних та лейбористських молодіжних організацій понад 100 країн світу).
 • ВМГО "Всеукраїнська молодіжна хостел асоціація" є членом Міжнародної Федерації Молодіжних Костелів.
 • МГО Ліберальне Молодіжне Об'єднання є членом IFLRY (Міжнародної Федерації ліберальної молоді, об’єднує 90 молодіжних організацій зі всього світу).
 • Асоціація молодіжних організацій України "Спектр" - Асоціація є членом EFYSO (Європейська федерація молодіжних сервісних організацій, федерація об’єднує МГО з таких країн як Австрія, Данія, Франція, Німеччина, Велика Британія, Ірландія, Польща та Україна. Фінансується за рахунок членських внесків та коштів Комісій Європейського Союзу і коштів Ради Європи.)
 • МГО "Християнсько-Демократична молодь України" є членом YEPP (молодіжна організація європейської народної партії, об’єднує 48 організацій з 35 країн Європи).


У 2005 році було створено Український молодіжний форум. УМФ здійснює роботу щодо отримання членства в
Європейському молодіжному форумі (ЄМФ). Зокрема, в 2007 році було подано заявку на членство в ЄМФ.

На початку травня 2008 року в Іспанії на засіданні Генеральної Асамблеї ЄМФ було прийнято рішення щодо приєднання до нього у статусі асоційованого члена Українського молодіжного форуму.

14-18 липня 2008 року у Південній Кореї на Конференції Всесвітньої Організації Скаутського Руху Національну організацію скаутів України офіційно визнали повноправним членом цієї організації.Теги новин порталу