IntroПро порталМіжнародне молодіжне співробітництвоМолодіжні та дитячі організації УкраїниМолодіжна політика в УкраїніНовиниНавчання дітей та молодіПрограма Intel "Шлях до успіху"Контакти

Новини МО та ДО

ОпитуванняЦе цікаво!Найактуальніші проблеми, що хвилюють сучасну молодь:
тут цікаво! • 25.10.2012

  Стартувала Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене»

  За ініціативи Державної служби молоді та спорту України днями дала старт соціально-значуща Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція "Відповідальність починається з мене". Захід проводиться з метою реалізації державної молодіжної політики та пропаганди й утвердження здорового способу життя в молодіжному середовищі. 
  Рейтинг: 2.50
 • 22.10.2012

  За проведення ІІІ Юнацьких Олімпійських ігор-2018 боротимуться 5 міст

  Міжнародний Олімпійський Комітет сьогодні, 16 жовтня, оголосив 5 міст-кандидатів, які боротимуться за право проведення III Юнацьких Олімпійських ігор 2018 року. Стати столицею Ігор претендують: Буенос-Айрес (Аргентина), Глазго (Великобританія), Гвадалахара (Мексика), Меделін (Колумбія), Роттердам (Голландія). 
  Рейтинг: 2.28
 • 20.10.2012

  До 11 листопада 2012 року приймаються заявки на участь у щорічному національному конкурсі «Народний бренд-вибір молоді»

  Всеукраїнським молодіжним об’єднанням підтримки вітчизняного виробника «Альтернатива», в рамках меморандуму про співпрацю з Державною службою молоді та спорту України, впроваджується щорічний Національний конкурс роботодавців «Народний бренд-вибір молоді». 
  Рейтинг: 3.85

 • 27.10.2012

  В Чернігові відбудеться Тренінг для тренерів та мультиплікаторів з питань освіти в області прав людини в Україні

  З 05 по 11 листопада 2012 ц.р. в м. Чернігів відбудеться Тренінг для тренерів та мультиплікаторів з питань освіти в області прав людини в Україні (далі - Тренінг), що проводиться молодіжним департаментом Ради Європи спільно з Державною службою молоді та спорту України.

  У Тренінгу візьмуть участь тренери, молодіжні працівники, молодіжні лідери, вчителі, волонтери, що активно працюють з молоддю та мають мінімальний досвід щодо поширення програм навчання в області прав людини.

  Тренінг є частиною довготривалого Проекту посилення спроможності молоді щодо участі в молодіжній політиці та навчанні в області прав людини в Україні (2012-2013).

  Тренінг спрямований на підвищення потенціалу молодіжних організацій України, що працюють для виховання демократичного громадянства та навчання в області прав людини шляхом розвинення компетентностей учасників при розробці та реалізації стратегій щодо освіти в області прав людини, методологій та спільних ініціатив разом та для молоді виступаючи в ролі мультиплікаторів на національному та місцевому рівні. (опис Тренінгу – додається).

  Наразі відкрито конкурсний набір на учасників зазначеного тренінгу. Для он-лайн реєстрації на порталі РЄ можна скористатись наступним посиланням:

  http://youthapplications.coe.int/Application-forms/TRAINING-COURSE-FOR-TRAINERS-AND-MULTIPLIERS-ON-HUMAN-RIGHTS-EDUCATION-IN-UKRAINE-TRENIING-DLYA-TRENERIIV-TA-MUL-TIPLIIKATORIIV-Z-PITAN-OSVIITI-V-OBLASTII-PRAV-LYUDINI-V-UKRAYINII

  Реєстрація можлива лише на англійській мові. При цьому, якщо учасникам необхідна допомога, вони можуть скористатись роз’яснювальною інформацією, яка розміщена нижче.

  Конкурсна комісія відбере учасників на основі вимог, зазначених вище в описі профілю учасників, забезпечуючи при відборі збалансованість групи за наступними показниками: стать, географічна репрезентація, різноманіття видів досвіду, культурних традицій та організацій.

  В ході формування списку учасників тренінгу додатково може бути складено лист очікування. Всі кандидати будуть проінформовані про стан розгляду поданої заявки на участь у тренінгу (заявку прийнято, заявку відхилено чи заявку поставлено до листа очікування).

  Всі аплікаційні форми повинні бути повністю заповнені в режимі он-лайн на Порталі Ради Європи до 10 жовтня 2012 р.

  Переможцям відбору на участь у тренінгу організатори покривають всі витрати на проїзд, проживання, харчування та роздаткові матеріали.

  Джерело:
  http://youthapplications.coe.int/Application-forms/TRAINING-COURSE-FOR-TRAINERS-AND-MULTIPLIERS-ON-HUMAN-RIGHTS-EDUCATION-IN-UKRAINE-TRENIING-DLYA-TRENERIIV-TA-MUL-TIPLIIKATORIIV-Z-PITAN-OSVIITI-V-OBLASTII-PRAV-LYUDINI-V-UKRAYINII
  Рейтинг: 1.52

Всего коментариев: 0
Комментарии


  Ви маєте авторизуватися, щоб мати змогу залишати коментарі


  Теги новин порталу