IntroПро порталМіжнародне молодіжне співробітництвоМолодіжні та дитячі організації УкраїниМолодіжна політика в УкраїніНовиниНавчання дітей та молодіПрограма Intel "Шлях до успіху"Контакти

Новини Мінистерства

ОпитуванняЦе цікаво!


Найактуальніші проблеми, що хвилюють сучасну молодь:
тут цікаво! • 25.10.2012

  Стартувала Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене»

  За ініціативи Державної служби молоді та спорту України днями дала старт соціально-значуща Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція "Відповідальність починається з мене". Захід проводиться з метою реалізації державної молодіжної політики та пропаганди й утвердження здорового способу життя в молодіжному середовищі. 
  Рейтинг: 2.29
 • 22.10.2012

  За проведення ІІІ Юнацьких Олімпійських ігор-2018 боротимуться 5 міст

  Міжнародний Олімпійський Комітет сьогодні, 16 жовтня, оголосив 5 міст-кандидатів, які боротимуться за право проведення III Юнацьких Олімпійських ігор 2018 року. Стати столицею Ігор претендують: Буенос-Айрес (Аргентина), Глазго (Великобританія), Гвадалахара (Мексика), Меделін (Колумбія), Роттердам (Голландія). 
  Рейтинг: 2.01
 • 20.10.2012

  До 11 листопада 2012 року приймаються заявки на участь у щорічному національному конкурсі «Народний бренд-вибір молоді»

  Всеукраїнським молодіжним об’єднанням підтримки вітчизняного виробника «Альтернатива», в рамках меморандуму про співпрацю з Державною службою молоді та спорту України, впроваджується щорічний Національний конкурс роботодавців «Народний бренд-вибір молоді». 
  Рейтинг: 3.65

 • 01.08.2011

  Як повідомляє директор Київського центру оцінювання якості освіти Світлана Сакаєва, мета тесту полягає в тому, щоб визначити здібності людини до навчання за тим чи іншим профілем. Цього року в проекті візьмуть участь студенти першого та другого курсів з таких ВНЗ, як Київський національний університет імені Т. Шевченка, Києво-Могилянська академія, Національний транспортний університет, та інші. Тест триває близько трьох годин, і включає в себе питання з різних галузей знань. Результати тесту опублікують в грудні 2012 року - у зв'язку з тим, що їх планується узагальнити з підсумками зимової та літньої сесій. У майбутньому, можливо, такі тести будуть проводити і для абітурієнтів, щоб допомогти їм зорієнтуватися при виборі навчального закладу.

  За словами Світлани Сакаєвої, подібні тести проводяться в багатьох західних країнах.

  Джерело:
  www.utro.ua
  Рейтинг: 0.00

Всего коментариев: 0
Комментарии


  Ви маєте авторизуватися, щоб мати змогу залишати коментарі


  Теги новин порталу