IntroПро порталМіжнародне молодіжне співробітництвоМолодіжні та дитячі організації УкраїниМолодіжна політика в УкраїніНовиниНавчання дітей та молодіПрограма Intel "Шлях до успіху"Контакти

Новини Мінистерства

ОпитуванняЦе цікаво!


Найактуальніші проблеми, що хвилюють сучасну молодь:
тут цікаво! • 25.10.2012

  Стартувала Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене»

  За ініціативи Державної служби молоді та спорту України днями дала старт соціально-значуща Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція "Відповідальність починається з мене". Захід проводиться з метою реалізації державної молодіжної політики та пропаганди й утвердження здорового способу життя в молодіжному середовищі. 
  Рейтинг: 2.29
 • 22.10.2012

  За проведення ІІІ Юнацьких Олімпійських ігор-2018 боротимуться 5 міст

  Міжнародний Олімпійський Комітет сьогодні, 16 жовтня, оголосив 5 міст-кандидатів, які боротимуться за право проведення III Юнацьких Олімпійських ігор 2018 року. Стати столицею Ігор претендують: Буенос-Айрес (Аргентина), Глазго (Великобританія), Гвадалахара (Мексика), Меделін (Колумбія), Роттердам (Голландія). 
  Рейтинг: 2.01
 • 20.10.2012

  До 11 листопада 2012 року приймаються заявки на участь у щорічному національному конкурсі «Народний бренд-вибір молоді»

  Всеукраїнським молодіжним об’єднанням підтримки вітчизняного виробника «Альтернатива», в рамках меморандуму про співпрацю з Державною службою молоді та спорту України, впроваджується щорічний Національний конкурс роботодавців «Народний бренд-вибір молоді». 
  Рейтинг: 3.65

 • 03.08.2011

  Більше 65 тис. заяв від вступників подано до вузів інших міст, а співвідношення випускників шкіл до місць за держзамовленням склало 100:55. У числі лідерів за кількістю поданих абітурієнтами заяв міністром названі університет "Львівська політехніка" - отримав понад 26 тис. заяв, Львівський національний університет ім. Івана Франка - понад 24 тис., Національний авіаційний університет (Київ) - 23922, НТУ "Київський політехнічний інститут" - 23254, Київський національний університет ім. Тараса Шевченка - 22629, Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана - близько 18 тис. заяв. Замикають рейтинг лідерів Дніпропетровський національний університет ім. Олеся Гончара і Національний педагогічний університет ім. Драгоманова (Київ).

  У той же час, знайшлися в Україну і такі 20 ВНЗ, куди протягом вступної кампанії не було подано жодної заяви від абітурієнтів. Серед таких вишів – Харківський інститут економіки ринкових відносин, Харківський інститут екології і соціального захисту, Україно-американський гуманітарний інститут, Український інститут лінгвістики і менеджменту, Українська академія дизайну. Також майже в 130 вузів подано від 10 до 100 заяв.

  "Можливо, варто негайно шукати шляхи об'єднання з іншими навчальними закладами, до когось приєднуватися, зберігаючи просто можливість тієї частини талановитих викладачів і професорів продовжити роботу", - порадив керівництву цих ВНЗ міністр.

  Джерело:
  news.meta.ua
  Рейтинг: 0.00

Всего коментариев: 0
Комментарии


  Ви маєте авторизуватися, щоб мати змогу залишати коментарі


  Теги новин порталу