IntroПро порталМіжнародне молодіжне співробітництвоМолодіжні та дитячі організації УкраїниМолодіжна політика в УкраїніНовиниНавчання дітей та молодіПрограма Intel "Шлях до успіху"Контакти

Новини Мінистерства

ОпитуванняЦе цікаво!


Найактуальніші проблеми, що хвилюють сучасну молодь:
тут цікаво! • 25.10.2012

  Стартувала Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене»

  За ініціативи Державної служби молоді та спорту України днями дала старт соціально-значуща Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція "Відповідальність починається з мене". Захід проводиться з метою реалізації державної молодіжної політики та пропаганди й утвердження здорового способу життя в молодіжному середовищі. 
  Рейтинг: 2.29
 • 22.10.2012

  За проведення ІІІ Юнацьких Олімпійських ігор-2018 боротимуться 5 міст

  Міжнародний Олімпійський Комітет сьогодні, 16 жовтня, оголосив 5 міст-кандидатів, які боротимуться за право проведення III Юнацьких Олімпійських ігор 2018 року. Стати столицею Ігор претендують: Буенос-Айрес (Аргентина), Глазго (Великобританія), Гвадалахара (Мексика), Меделін (Колумбія), Роттердам (Голландія). 
  Рейтинг: 2.01
 • 20.10.2012

  До 11 листопада 2012 року приймаються заявки на участь у щорічному національному конкурсі «Народний бренд-вибір молоді»

  Всеукраїнським молодіжним об’єднанням підтримки вітчизняного виробника «Альтернатива», в рамках меморандуму про співпрацю з Державною службою молоді та спорту України, впроваджується щорічний Національний конкурс роботодавців «Народний бренд-вибір молоді». 
  Рейтинг: 3.65

 • 04.08.2011

  Своїм проектом художник і письменник Тім Брукс вирішив звернути увагу на небезпеку зникнення мов і загрозу вимирання алфавітів, яких зараз налічується менше сотні. За даними видання, такі форми писемності не вивчають у школі та практично не використовують. Усього на виставці представлено 14 кленових дощечок, на яких вирізані символи із зникаючих алфавітів, зокрема, складової азбуки черокі та писемності індуїстських діалектів Канади. Крім того, у бібліотеці виставлена книга, присвячена дослідженню митця.

  Проект «Алфавіти, що вимирають» уперше представили у 2010-му році в Уельсі на щорічній конференції, присвяченій мовам, які зникають. Після чого колекція Тіма Брукса виставлялася в декількох університетах.

  Як зазначає видання, у світі налічується від шести до семи тисяч мов, при цьому більше двох тисяч із них перебувають на межі зникнення.

  Джерело:
  osvita.com
  Рейтинг: 0.00

Всего коментариев: 0
Комментарии


  Ви маєте авторизуватися, щоб мати змогу залишати коментарі


  Теги новин порталу