IntroПро порталМіжнародне молодіжне співробітництвоМолодіжні та дитячі організації УкраїниМолодіжна політика в УкраїніНовиниНавчання дітей та молодіПрограма Intel "Шлях до успіху"Контакти

Новини Мінистерства

ОпитуванняЦе цікаво!


Найактуальніші проблеми, що хвилюють сучасну молодь:
тут цікаво! • 25.10.2012

  Стартувала Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене»

  За ініціативи Державної служби молоді та спорту України днями дала старт соціально-значуща Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція "Відповідальність починається з мене". Захід проводиться з метою реалізації державної молодіжної політики та пропаганди й утвердження здорового способу життя в молодіжному середовищі. 
  Рейтинг: 2.29
 • 22.10.2012

  За проведення ІІІ Юнацьких Олімпійських ігор-2018 боротимуться 5 міст

  Міжнародний Олімпійський Комітет сьогодні, 16 жовтня, оголосив 5 міст-кандидатів, які боротимуться за право проведення III Юнацьких Олімпійських ігор 2018 року. Стати столицею Ігор претендують: Буенос-Айрес (Аргентина), Глазго (Великобританія), Гвадалахара (Мексика), Меделін (Колумбія), Роттердам (Голландія). 
  Рейтинг: 2.01
 • 20.10.2012

  До 11 листопада 2012 року приймаються заявки на участь у щорічному національному конкурсі «Народний бренд-вибір молоді»

  Всеукраїнським молодіжним об’єднанням підтримки вітчизняного виробника «Альтернатива», в рамках меморандуму про співпрацю з Державною службою молоді та спорту України, впроваджується щорічний Національний конкурс роботодавців «Народний бренд-вибір молоді». 
  Рейтинг: 3.65

 • 11.10.2011

  Організаторами форуму є Міністерство України у справах сім`ї, молоді та спорту спільно з Міністерством спорту, туризму і молодіжної політики Російської Федерації, повідомляє прес-служба Державної служби молоді та спорту.

  Основна мета форуму – сприяти розвитку потенціалу молодіжних громадських організацій України і Росії, активізувати участь молоді у процесі прийняття рішень, а також розробка і реалізація двосторонніх проектів у сфері молодіжної політики між країнами.

  Організатори заходу упевнені, що проведення українсько-російського молодіжного форуму дасть змогу скласти план співпраці у галузі молодіжної політики України і Росії, обговорити низку питань, що є актуальними для нашої молоді: спорт та здоровий спосіб життя, студентський рух, волонтерство, підтримка молодих вчених, розвиток прикордонного співробітництва та інше.

   Урочисте відкриття форуму відбудеться 14 жовтня 2011 року в актовій залі Міністерства України у справах сім`ї, молоді та спорту за участю представників органів влади всіх рівнів, молодіжних громадських організацій України і Росії. Також учасників форуму привітає народний депутат України, Голова Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Молоді регіони» Андрій Пінчук.

  Джерело:
  www.mo-re.org
  Рейтинг: 0.00

Всего коментариев: 0
Комментарии


  Ви маєте авторизуватися, щоб мати змогу залишати коментарі


  Теги новин порталу