IntroПро порталМіжнародне молодіжне співробітництвоМолодіжні та дитячі організації УкраїниМолодіжна політика в УкраїніНовиниНавчання дітей та молодіПрограма Intel "Шлях до успіху"Контакти

Новини Мінистерства

ОпитуванняЦе цікаво!


Найактуальніші проблеми, що хвилюють сучасну молодь:
тут цікаво! • 25.10.2012

  Стартувала Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене»

  За ініціативи Державної служби молоді та спорту України днями дала старт соціально-значуща Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція "Відповідальність починається з мене". Захід проводиться з метою реалізації державної молодіжної політики та пропаганди й утвердження здорового способу життя в молодіжному середовищі. 
  Рейтинг: 2.29
 • 22.10.2012

  За проведення ІІІ Юнацьких Олімпійських ігор-2018 боротимуться 5 міст

  Міжнародний Олімпійський Комітет сьогодні, 16 жовтня, оголосив 5 міст-кандидатів, які боротимуться за право проведення III Юнацьких Олімпійських ігор 2018 року. Стати столицею Ігор претендують: Буенос-Айрес (Аргентина), Глазго (Великобританія), Гвадалахара (Мексика), Меделін (Колумбія), Роттердам (Голландія). 
  Рейтинг: 2.01
 • 20.10.2012

  До 11 листопада 2012 року приймаються заявки на участь у щорічному національному конкурсі «Народний бренд-вибір молоді»

  Всеукраїнським молодіжним об’єднанням підтримки вітчизняного виробника «Альтернатива», в рамках меморандуму про співпрацю з Державною службою молоді та спорту України, впроваджується щорічний Національний конкурс роботодавців «Народний бренд-вибір молоді». 
  Рейтинг: 3.65

 • 12.10.2011

  День відкритих дверей проводиться з метою надання абітурієнтам повної інформації про історію навчального закладу, правила прийому й особливості навчання. Усі бажаючі можуть ознайомитися з матеріально – технічною базою інституту, професорсько-викладацьким складом, деканами факультетів, завідувачами кафедр, творчими колективами інституту.

   У цей день для абітурієнта важливо оцінити усі переваги навчання в ЛДІКМ. Переконатися в серйозності підходу до навчального процесу, у можливостях особистого росту й перспективах реалізації в обраній сфері діяльності.

  З 16 жовтня починають роботу підготовчі курси, на яких можна почерпнути знання для підготовки до екзаменів із творчих спеціальностей нашого інституту й до незалежного зовнішнього тестування.

   Програма підготовчих курсів побудована на принципі формування, удосконалення, систематизації знань і творчих ідей абітурієнтів. Успіху  навчання сприяє педагогічний талант наших викладачів і спілкування з яскравими, обдарованими одногрупниками.

  Джерело:
  mpravda.com
  Рейтинг: 0.00

Всего коментариев: 0
Комментарии


  Ви маєте авторизуватися, щоб мати змогу залишати коментарі


  Теги новин порталу