IntroПро порталМіжнародне молодіжне співробітництвоМолодіжні та дитячі організації УкраїниМолодіжна політика в УкраїніНовиниНавчання дітей та молодіПрограма Intel "Шлях до успіху"Контакти

Новини Мінистерства

ОпитуванняЦе цікаво!


Найактуальніші проблеми, що хвилюють сучасну молодь:
тут цікаво! • 25.10.2012

  Стартувала Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене»

  За ініціативи Державної служби молоді та спорту України днями дала старт соціально-значуща Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція "Відповідальність починається з мене". Захід проводиться з метою реалізації державної молодіжної політики та пропаганди й утвердження здорового способу життя в молодіжному середовищі. 
  Рейтинг: 2.29
 • 22.10.2012

  За проведення ІІІ Юнацьких Олімпійських ігор-2018 боротимуться 5 міст

  Міжнародний Олімпійський Комітет сьогодні, 16 жовтня, оголосив 5 міст-кандидатів, які боротимуться за право проведення III Юнацьких Олімпійських ігор 2018 року. Стати столицею Ігор претендують: Буенос-Айрес (Аргентина), Глазго (Великобританія), Гвадалахара (Мексика), Меделін (Колумбія), Роттердам (Голландія). 
  Рейтинг: 2.01
 • 20.10.2012

  До 11 листопада 2012 року приймаються заявки на участь у щорічному національному конкурсі «Народний бренд-вибір молоді»

  Всеукраїнським молодіжним об’єднанням підтримки вітчизняного виробника «Альтернатива», в рамках меморандуму про співпрацю з Державною службою молоді та спорту України, впроваджується щорічний Національний конкурс роботодавців «Народний бренд-вибір молоді». 
  Рейтинг: 3.65

 • 14.10.2011

  Форум молодих журналістів «Медіа покоління» організовує Молодіжна громадська організація «Клуб «Каннагара» за підтримки Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Молоді регіони» та Національного авіаційного університету.

   У рамках форуму для молодих та активних журналістів проведуть майстер-класи досвідчені журналісти та новатори інформаційної галузі у двох паралельних секціях (з 9:00 до 16:00) – «Молодіжна журналістика в умовах глобального світу» та «Онлайн-медіа: завдання та перспективи».

   Свій досвід учасникам розкриють такі фахівці як Дмитро Андрєєв (Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Кабінету Міністрів України), Олександр Мартиненко (Інтерфакс Україна), Дмитро Джангіров.

   З 16:00 до 18:00 відбудеться круглий стіл. Учасники спілкуватимуться у рамках таких тем:

  • Чи варто працювати без заробітної платні?
  • Як можна вплинути на розвиток сучасної журналістики в Україні?
  • Шляхетні цілі журналіста – які вони?
  • Баланс позитивних та негативних інформаційних приводів в інформаційному просторі.

   У круглому столі візьмуть участь народні депутати України, представники інших органів державної влади, громадських організацій та досвідчені журналісти.

   Форум проходитиме у Національному авіаційному університеті: Київ, проспект Космонавта-Комарова 1, корпус 1.

   Акредитація представників засобів масової інформації за телефоном +380979432171, або письмово на anna.pikhota@gmail.com – Анна Піхота.

  Джерело:
  mo-re.org
  Рейтинг: 0.00

Всего коментариев: 0
Комментарии


  Ви маєте авторизуватися, щоб мати змогу залишати коментарі


  Теги новин порталу