IntroПро порталМіжнародне молодіжне співробітництвоМолодіжні та дитячі організації УкраїниМолодіжна політика в УкраїніНовиниНавчання дітей та молодіПрограма Intel "Шлях до успіху"Контакти

Новини Мінистерства

ОпитуванняЦе цікаво!


Найактуальніші проблеми, що хвилюють сучасну молодь:
тут цікаво! • 25.10.2012

  Стартувала Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене»

  За ініціативи Державної служби молоді та спорту України днями дала старт соціально-значуща Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція "Відповідальність починається з мене". Захід проводиться з метою реалізації державної молодіжної політики та пропаганди й утвердження здорового способу життя в молодіжному середовищі. 
  Рейтинг: 2.29
 • 22.10.2012

  За проведення ІІІ Юнацьких Олімпійських ігор-2018 боротимуться 5 міст

  Міжнародний Олімпійський Комітет сьогодні, 16 жовтня, оголосив 5 міст-кандидатів, які боротимуться за право проведення III Юнацьких Олімпійських ігор 2018 року. Стати столицею Ігор претендують: Буенос-Айрес (Аргентина), Глазго (Великобританія), Гвадалахара (Мексика), Меделін (Колумбія), Роттердам (Голландія). 
  Рейтинг: 2.01
 • 20.10.2012

  До 11 листопада 2012 року приймаються заявки на участь у щорічному національному конкурсі «Народний бренд-вибір молоді»

  Всеукраїнським молодіжним об’єднанням підтримки вітчизняного виробника «Альтернатива», в рамках меморандуму про співпрацю з Державною службою молоді та спорту України, впроваджується щорічний Національний конкурс роботодавців «Народний бренд-вибір молоді». 
  Рейтинг: 3.65

 • 17.10.2011

  Форум молодих журналістів «Медіа покоління» проходив у двох паралельних напрямках – «Молодіжна журналістика в умовах глобального світу» та «Онлайн-медіа: завдання та перспективи». Своїм досвідом з учасниками форуму поділилися провідні фахівці та новатори інформаційної галузі, які провели майстер-класи.

  Свій погляд молодим журналістам продемонстрували Дмитро Андрєєв (Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України), Олександр Мартиненко (Інтерфакс Україна), Дмитро Джангіров (тимчасово вільний журналіст), Анна Лянна (innovations.com.ua), Віта Кравчук (SMM Group), Ігор Андрущенко (телеканал ТВі), Олександр Можаєв (UP Digital Bureau), Ірина Щербата (газета «Хрещатик»), Артем Стельмашов (NovaUkraina.org), Надія Садова (видавничий дім МЦФЕР), Олександр Чебан (один з найпопулярніших тревел-блогерів інтернет-простору України).

  Після майстер-класів учасники спілкувалися з ведучим популярного телевізійного шоу «Велика політика з Євгенієм Кисельовим» - Євгенієм Кисельовим. Професіонал відверто відповідав на питання молодих журналістів та відкрив свій секрет успіху – журналіст повинен бути ерудованою людиною, а для цього має багато читати та аналізувати.

  Наприкінці форуму пройшов круглий стіл, в якому взяли участь Анатолій Толстоухов (радник Прем'єр-міністра України), Ігор Хохич (директор департаменту молодіжної політики Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту) та  Євгенія Петівська (перший заступник Голови Українського молодіжного Форуму). Разом з учасниками експерти обговорили роль та значення молодіжної журналістики в Україні і дійшли висновку, що молодіжна журналістика – це можливість отримати досвід справжньої журналістської діяльності, розвиватися як професіонал та розвивати громадянське суспільство.

  Проект обов’язково матиме продовження і вже найближчим часом учасники форуму пройдуть репортерську практику готуючі інформація про молодіжні проекти, реалізацію яки підтримало профільне міністерство.

  За подробицями звертайтесь: +380979432171, або письмово на anna.pikhota@gmail.com – Анна Піхота.

   

  Джерело:
  mo-re.org
  Рейтинг: 0.00

Всего коментариев: 0
Комментарии


  Ви маєте авторизуватися, щоб мати змогу залишати коментарі


  Теги новин порталу