IntroПро порталМіжнародне молодіжне співробітництвоМолодіжні та дитячі організації УкраїниМолодіжна політика в УкраїніНовиниНавчання дітей та молодіПрограма Intel "Шлях до успіху"Контакти

Новини Мінистерства

ОпитуванняЦе цікаво!


Найактуальніші проблеми, що хвилюють сучасну молодь:
тут цікаво! • 25.10.2012

  Стартувала Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене»

  За ініціативи Державної служби молоді та спорту України днями дала старт соціально-значуща Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція "Відповідальність починається з мене". Захід проводиться з метою реалізації державної молодіжної політики та пропаганди й утвердження здорового способу життя в молодіжному середовищі. 
  Рейтинг: 2.41
 • 22.10.2012

  За проведення ІІІ Юнацьких Олімпійських ігор-2018 боротимуться 5 міст

  Міжнародний Олімпійський Комітет сьогодні, 16 жовтня, оголосив 5 міст-кандидатів, які боротимуться за право проведення III Юнацьких Олімпійських ігор 2018 року. Стати столицею Ігор претендують: Буенос-Айрес (Аргентина), Глазго (Великобританія), Гвадалахара (Мексика), Меделін (Колумбія), Роттердам (Голландія). 
  Рейтинг: 2.09
 • 20.10.2012

  До 11 листопада 2012 року приймаються заявки на участь у щорічному національному конкурсі «Народний бренд-вибір молоді»

  Всеукраїнським молодіжним об’єднанням підтримки вітчизняного виробника «Альтернатива», в рамках меморандуму про співпрацю з Державною службою молоді та спорту України, впроваджується щорічний Національний конкурс роботодавців «Народний бренд-вибір молоді». 
  Рейтинг: 3.77

 • 05.03.2012

  «35 секунд …любові» – саме стільки триває перший поцілунок, перше зізнання в коханні. Саме стільки секунд триває фраза з трьох слів … я тебе кохаю… 8 Березня чоловіки матимуть змогу виразити свої почуття, але у доволі незвичайний спосіб. Протягом усього дня біля Архангела Михаїла стоятиме велика відкритка, де кожен зможе лишити свої побажання, висловити почуття, просто написати щось приємне, адже, як відомо, слова забуваються, а «рукописи не горять».

   

  Свято буде наповнено веселощами та забавами. Кожна жінка відчує себе потрібною та коханою, але про чоловіків Молоді регіони також не забули, вони зможуть «познайомитися» із найгарнішими та найзнаменитішими жінками світу, а конкурс «Я захоплююся красою цієї жінки» їм у цьому допоможе.

   

  Подарунком для усіх присутніх стане проведення майстер-класу з виготовлення виробів ручної роботи. Гості зможуть взяти участь у конкурсі на найкращу відкритку. Крім цього, на жінок очікує ще чимало несподіванок та приємних подарунків.

   

  Якщо Ви не плануєте провести святкові дні на дивані біля телевізора, то приходьте 8 Березня з 12 до 17 години, романтика, добрий настрій, сміх та гумор забезпечені.

   

   

  За детальнішою інформацією звертатись за телефоном 0661310896 Кучер Андрій

  Джерело:
  http://mo-re.org
  Теги:
  Молоді Регіони
  Рейтинг: 5.00
Теги новин порталу