IntroПро порталМіжнародне молодіжне співробітництвоМолодіжні та дитячі організації УкраїниМолодіжна політика в УкраїніНовиниНавчання дітей та молодіПрограма Intel "Шлях до успіху"Контакти

Новини Мінистерства

ОпитуванняЦе цікаво!


Найактуальніші проблеми, що хвилюють сучасну молодь:
тут цікаво! • 25.10.2012

  Стартувала Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене»

  За ініціативи Державної служби молоді та спорту України днями дала старт соціально-значуща Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція "Відповідальність починається з мене". Захід проводиться з метою реалізації державної молодіжної політики та пропаганди й утвердження здорового способу життя в молодіжному середовищі. 
  Рейтинг: 2.29
 • 22.10.2012

  За проведення ІІІ Юнацьких Олімпійських ігор-2018 боротимуться 5 міст

  Міжнародний Олімпійський Комітет сьогодні, 16 жовтня, оголосив 5 міст-кандидатів, які боротимуться за право проведення III Юнацьких Олімпійських ігор 2018 року. Стати столицею Ігор претендують: Буенос-Айрес (Аргентина), Глазго (Великобританія), Гвадалахара (Мексика), Меделін (Колумбія), Роттердам (Голландія). 
  Рейтинг: 2.01
 • 20.10.2012

  До 11 листопада 2012 року приймаються заявки на участь у щорічному національному конкурсі «Народний бренд-вибір молоді»

  Всеукраїнським молодіжним об’єднанням підтримки вітчизняного виробника «Альтернатива», в рамках меморандуму про співпрацю з Державною службою молоді та спорту України, впроваджується щорічний Національний конкурс роботодавців «Народний бренд-вибір молоді». 
  Рейтинг: 3.65

 • 16.03.2012

  15 березня 2012 року в рамках соціального проекту «Європейській столиці – якісні продукти» комісія, створена за ініціативи Київської міської державної адміністрації та Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Молоді регіони», спільно із Головним управлінням з питань захисту прав споживачів КМДА здійснила виїзну перевірку якості продуктів у магазині «Перекрёсток», який знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Вишгородська, 45а/5.

   

  Порушення були виявлені уже на вході до магазину. «Куточок споживача» оформлений не в установленому порядку, деякі товари були без якісного посвідчення від виробника, на деяких відсутня необхідна, доступна, достовірна та своєчасна інформація про дійсну вагу виробів і без прибуткової накладної від постачальника. Виявлені недоліки свідчать про порушення вимог законодавства про захист прав споживачів. На порушників одразу ж було накладено адміністративні штрафи і зобов’язання усунути порушення вимог чинного законодавства України про захист прав споживачів, про що письмово повідомити Головне управління до 25 березня 2012 року.

   

   «Багато супермаркетів зловживають якістю виставлених на продаж товарів, але нам уже відомі ті адреси, тож незабаром там також відбудеться ряд перевірок. Як ми побачили сьогодні, найчастішими порушеннями є реалізація продуктів із вичерпаним строком придатності, недотримання умов зберігання харчів, відсутність інформації про склад продукту, назву та адресу виробника, невідповідність ціни товару та ціни, вказаної на чеку, реалізація фальсифікованої продукції», – розповів народний депутат України, голова ВМГО «Молоді регіони» Андрій Пінчук.

   

  «Мибудемо перевіряти реалізаторів продуктів харчування, залучати до перевірок фахівців, правоохоронні органи, громадськість, ЗМІ. Про порушників ми будемо голосно розповідати. У межах проекту буде створено постійно діючу громадську систему контролю зі зняттям з продажу неякісних продуктів, які продаються в Києві», – підкреслив А. Пінчук.

   

  «На сьогодні діє «гаряча лінія», куди кожен житель Києва може подзвонити та отримати кваліфіковану допомогу, отримати практичні поради стосовно вирішення свого питання.  А ця перевірка (на якій ми побачили, як у дійсності обслуговуються жителі країни) ще раз підтвердила необхідність тотального контролю за споживчим ринком України», – наголошується в повідомленні прес-служби ВМГО «Молоді регіони».

  Джерело:
  Молоді регіони
  Рейтинг: 4.00

Всего коментариев: 0
Комментарии


  Ви маєте авторизуватися, щоб мати змогу залишати коментарі


  Теги новин порталу