IntroПро порталМіжнародне молодіжне співробітництвоМолодіжні та дитячі організації УкраїниМолодіжна політика в УкраїніНовиниНавчання дітей та молодіПрограма Intel "Шлях до успіху"Контакти

Новини Мінистерства

ОпитуванняЦе цікаво!


Найактуальніші проблеми, що хвилюють сучасну молодь:
тут цікаво! • 25.10.2012

  Стартувала Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене»

  За ініціативи Державної служби молоді та спорту України днями дала старт соціально-значуща Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція "Відповідальність починається з мене". Захід проводиться з метою реалізації державної молодіжної політики та пропаганди й утвердження здорового способу життя в молодіжному середовищі. 
  Рейтинг: 2.29
 • 22.10.2012

  За проведення ІІІ Юнацьких Олімпійських ігор-2018 боротимуться 5 міст

  Міжнародний Олімпійський Комітет сьогодні, 16 жовтня, оголосив 5 міст-кандидатів, які боротимуться за право проведення III Юнацьких Олімпійських ігор 2018 року. Стати столицею Ігор претендують: Буенос-Айрес (Аргентина), Глазго (Великобританія), Гвадалахара (Мексика), Меделін (Колумбія), Роттердам (Голландія). 
  Рейтинг: 2.01
 • 20.10.2012

  До 11 листопада 2012 року приймаються заявки на участь у щорічному національному конкурсі «Народний бренд-вибір молоді»

  Всеукраїнським молодіжним об’єднанням підтримки вітчизняного виробника «Альтернатива», в рамках меморандуму про співпрацю з Державною службою молоді та спорту України, впроваджується щорічний Національний конкурс роботодавців «Народний бренд-вибір молоді». 
  Рейтинг: 3.65

 • 26.03.2012

  Філії молодіжного центру праці в майбутньому планують відкрити в кожному районі столиці на базі вищих навчальних закладів. За словами начальника Головного управління сім'ї, молоді та спорту ККГА Володимира Вовка, у центрах студенти будуть мати можливість отримувати консультації, методичні рекомендації та практичну допомогу в пошуку роботи.

  Як повідомили у прес-службі КМДА, основним завданням філії в Київському транспортному університеті буде налагодження співробітництва з керівництвом вищих навчальних закладів у сфері самоврядування та працевлаштування студентів. Обіцяють, що не забудуть і про організацію студентського відпочинку.


  Нагадаємо, згідно з офіційною статистикою, на одну вакансію в Києві в середньому претендують сім безробітних. Станом на початок лютого кількість офіційно зареєстрованих безробітних у всій країні становила понад півмільйона людей, а кількість запропонованих підприємствами та організаціями вакансій - близько 60 тис.

  Джерело:
  За матеріалами: Освітній портал
  Рейтинг: 3.00

Всего коментариев: 0
Комментарии


  Ви маєте авторизуватися, щоб мати змогу залишати коментарі


  Теги новин порталу