IntroПро порталМіжнародне молодіжне співробітництвоМолодіжні та дитячі організації УкраїниМолодіжна політика в УкраїніНовиниНавчання дітей та молодіПрограма Intel "Шлях до успіху"Контакти

Новини Мінистерства

ОпитуванняЦе цікаво!


Найактуальніші проблеми, що хвилюють сучасну молодь:
тут цікаво! • 25.10.2012

  Стартувала Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене»

  За ініціативи Державної служби молоді та спорту України днями дала старт соціально-значуща Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція "Відповідальність починається з мене". Захід проводиться з метою реалізації державної молодіжної політики та пропаганди й утвердження здорового способу життя в молодіжному середовищі. 
  Рейтинг: 2.29
 • 22.10.2012

  За проведення ІІІ Юнацьких Олімпійських ігор-2018 боротимуться 5 міст

  Міжнародний Олімпійський Комітет сьогодні, 16 жовтня, оголосив 5 міст-кандидатів, які боротимуться за право проведення III Юнацьких Олімпійських ігор 2018 року. Стати столицею Ігор претендують: Буенос-Айрес (Аргентина), Глазго (Великобританія), Гвадалахара (Мексика), Меделін (Колумбія), Роттердам (Голландія). 
  Рейтинг: 2.01
 • 20.10.2012

  До 11 листопада 2012 року приймаються заявки на участь у щорічному національному конкурсі «Народний бренд-вибір молоді»

  Всеукраїнським молодіжним об’єднанням підтримки вітчизняного виробника «Альтернатива», в рамках меморандуму про співпрацю з Державною службою молоді та спорту України, впроваджується щорічний Національний конкурс роботодавців «Народний бренд-вибір молоді». 
  Рейтинг: 3.65

 • 26.03.2012

  Банкір та депутат Львівської обласної ради від фракції Партії регіонів, Олег Баляш переконаний, соціальні житлові ініціативи Президента України Віктора Януковича щодо зниження відсоткової ставки іпотечного кредитування для молодих сімей суттєво полегшать умови придбання житла за доступними цінами. Про це повідомляє прес-служба фракції Партії регіонів у Львівській облраді.

  «Як людина, котра працює у банківській сфері, із впевненістю можу сказати, що нині молодим людям придбати власне помешкання вкрай важко. Саме тому, важливо, що влада це розуміє, і робить усе для того, аби змінити цю ситуацію. Я особисто дізнавався, що на Львівщині поліпшення житлових умов потребують понад 75 тисяч сімей, понад 850 молодих родин перебувають у черзі для отримання пільгового кредиту на придбання нерухомості у Львівському регіональному управлінні Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву», - додав Олег Баляш.

  За словами депутата, якщо держава візьме на себе гарантії щодо відшкодування відсоткової ставки банкам, то фінансові установи теж погодяться працювати за таких умов. Адже не секрет, що останнім часом видача іпотечних кредитів в Україні знизилася.

  Нагадаємо, Президент України 7 березня на розширеному засідання уряду заявив, що в Україні найближчим часом має запрацювати держпрограмою, згідно з якою громадяни України отримають можливість брати кредити на купівлю житла під 2-3% річних у гривні терміном на 10-15 років. 

   

  Джерело:
  http://portal.lviv.ua/news/2012/03/20/180336.html
  Рейтинг: 5.00

Всего коментариев: 0
Комментарии


  Ви маєте авторизуватися, щоб мати змогу залишати коментарі


  Теги новин порталу