IntroПро порталМіжнародне молодіжне співробітництвоМолодіжні та дитячі організації УкраїниМолодіжна політика в УкраїніНовиниНавчання дітей та молодіПрограма Intel "Шлях до успіху"Контакти

Новини Мінистерства

ОпитуванняЦе цікаво!


Найактуальніші проблеми, що хвилюють сучасну молодь:
тут цікаво! • 25.10.2012

  Стартувала Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене»

  За ініціативи Державної служби молоді та спорту України днями дала старт соціально-значуща Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція "Відповідальність починається з мене". Захід проводиться з метою реалізації державної молодіжної політики та пропаганди й утвердження здорового способу життя в молодіжному середовищі. 
  Рейтинг: 2.29
 • 22.10.2012

  За проведення ІІІ Юнацьких Олімпійських ігор-2018 боротимуться 5 міст

  Міжнародний Олімпійський Комітет сьогодні, 16 жовтня, оголосив 5 міст-кандидатів, які боротимуться за право проведення III Юнацьких Олімпійських ігор 2018 року. Стати столицею Ігор претендують: Буенос-Айрес (Аргентина), Глазго (Великобританія), Гвадалахара (Мексика), Меделін (Колумбія), Роттердам (Голландія). 
  Рейтинг: 2.01
 • 20.10.2012

  До 11 листопада 2012 року приймаються заявки на участь у щорічному національному конкурсі «Народний бренд-вибір молоді»

  Всеукраїнським молодіжним об’єднанням підтримки вітчизняного виробника «Альтернатива», в рамках меморандуму про співпрацю з Державною службою молоді та спорту України, впроваджується щорічний Національний конкурс роботодавців «Народний бренд-вибір молоді». 
  Рейтинг: 3.65

 • 15.10.2012

  Національний Олімпійський комітет України визнав Яну Дементьєву найкращою спортсменкою вересня. Сьогодні найдосвідченіша спортсменка квартету з академічного веслування отримала диплом, статуетку та грошову винагороду.

  Нагадаємо, що жіночий квартет у складі Яни Дементьєвої, Катерини Тарасенко, Наталії Довгодько та Анастасії Коженкової стали олімпійськими чемпіонками на ХХХ літніх Олімпійських іграх в Лондоні. Окрім того, на чемпіонаті Європи, що відбувся в місті Варезе (Італія), жіноча парна четвірка в чергове підтвердила свій високий клас, виборовши медаль найвищого ґатунку.

  Найкращим тренером вересня визнано Володимира Морозова – старшого тренера команди з академічного веслування та особистого тренера Яни Дементьєвої.

  Заслужені слова вдячності прозвучали, як на адресу президента Федерації академічного веслування України Володимира Бондаренка, так і цілого колективу однодумців.

  За інформацією НОК України

  Джерело:
  НОК України
  Рейтинг: 5.00

Всего коментариев: 0
Комментарии


  Ви маєте авторизуватися, щоб мати змогу залишати коментарі


  Теги новин порталу