IntroПро порталМіжнародне молодіжне співробітництвоМолодіжні та дитячі організації УкраїниМолодіжна політика в УкраїніНовиниНавчання дітей та молодіПрограма Intel "Шлях до успіху"Контакти

Головна

ОпитуванняЦе цікаво!


Найактуальніші проблеми, що хвилюють сучасну молодь:
тут цікаво! • 25.10.2012

  Стартувала Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене»

  За ініціативи Державної служби молоді та спорту України днями дала старт соціально-значуща Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція "Відповідальність починається з мене". Захід проводиться з метою реалізації державної молодіжної політики та пропаганди й утвердження здорового способу життя в молодіжному середовищі. 
  Рейтинг: 2.29
 • 22.10.2012

  За проведення ІІІ Юнацьких Олімпійських ігор-2018 боротимуться 5 міст

  Міжнародний Олімпійський Комітет сьогодні, 16 жовтня, оголосив 5 міст-кандидатів, які боротимуться за право проведення III Юнацьких Олімпійських ігор 2018 року. Стати столицею Ігор претендують: Буенос-Айрес (Аргентина), Глазго (Великобританія), Гвадалахара (Мексика), Меделін (Колумбія), Роттердам (Голландія). 
  Рейтинг: 2.01
 • 20.10.2012

  До 11 листопада 2012 року приймаються заявки на участь у щорічному національному конкурсі «Народний бренд-вибір молоді»

  Всеукраїнським молодіжним об’єднанням підтримки вітчизняного виробника «Альтернатива», в рамках меморандуму про співпрацю з Державною службою молоді та спорту України, впроваджується щорічний Національний конкурс роботодавців «Народний бренд-вибір молоді». 
  Рейтинг: 3.65

Інформаційно-ресурсний портал для молоді створений для молоді і розповідає про молодь України. Портал містить інформацію про молодіжне середовище України, молодіжні та дитячі організації, ресурси для навчання молоді для отримання нових знань та формування навичок, які потрібні молодій людині для успіху в 21 столітті.

Ви з найдете в наступних розділах Порталу:

 • Молодіжна політика в Україні: відомості про основні напрямки молодіжної політики в Україні, пріоритети та сфери, які потребують особливої підтримки
 • Міжнародне молодіжне співробітництво: ресурси та можливості налагодження молодіжної співпраці на міжнародному рівні
 • Новини: відомості про діяльність молоді в різних регіонах країни, що надходять від різних молодіжних організацій, зареєстрованих на порталі, та новини Департаменту молодіжної політики.
 • Молодіжні та дитячі організації: відомості про різноманітні організації та їх діяльність
 • Навчання дітей та молоді: різноманітні навчальні курси для молоді, які допоможуть іти в ногу з часом та ефективно, у стислі терміни досягати результатів. Навчальні курси призначені для самостійного навчання.
 • Навчальна програма Intel «Шлях до успіху»: опис програми, основні документи та впровадження програми в навчальних закладах та молодіжних організаціях країни. Програма спрямована на формування комп’ютерних компетентностей, розвиток критичного мислення та співпраці .


На Порталі ви можете взяти участь в Опитуванні з молодіжних та суспільних проблем, що допоможе визначати потреби та пріоритети молоді.

Кожна молодіжна і дитяча організація, незалежно від її статусу, може зареєструватися на Порталі і обмінюватись відомостями про свою діяльність в розділі Реєстрація молодіжних організацій.

В розділі Тут цікаво! ви завжди знайдете нову цікавинку для дозвілля та розваг.

Інформаційно-ресурсний портал для молоді був створений в рамках Проекту «Соціальна інтеграція та розвиток громадянської відповідальності молоді в Україні» (далі за текстом - Проект), що впроваджувався в Україні з грудня 2008 року по травень 2011 року. Проект - це спільна ініціатива Програми розвитку ООН, програми Волонтери ООН та Компанії Intel в Україні, партнерами і донорами Проекту. Партнерами Проекту виступали також Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту, Міністерство освіти і науки України, Міжнародний благодійний фонд "Україна 3000", Всеукраїнська молодіжна громадська організація "Всеукраїнська асоціація молодіжного співробітництва "Альтернатива-В". Створення Інформаціно-ресурсного порталу для молоді ініційовано Кампанією Intel в Україні.

Інформаційно-ресурсний портал для молоді підтримується і розвивається Департаментом з молодіжної політики Міністерства України у справах сім’ї молоді і спорту.Теги новин порталу