IntroПро порталМіжнародне молодіжне співробітництвоМолодіжні та дитячі організації УкраїниМолодіжна політика в УкраїніНовиниНавчання дітей та молодіПрограма Intel "Шлях до успіху"Контакти

Організації та установи, які працюють з молоддю

ОпитуванняЦе цікаво!Найактуальніші проблеми, що хвилюють сучасну молодь:
тут цікаво! • 25.10.2012

  Стартувала Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене»

  За ініціативи Державної служби молоді та спорту України днями дала старт соціально-значуща Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція "Відповідальність починається з мене". Захід проводиться з метою реалізації державної молодіжної політики та пропаганди й утвердження здорового способу життя в молодіжному середовищі. 
  Рейтинг: 2.29
 • 22.10.2012

  За проведення ІІІ Юнацьких Олімпійських ігор-2018 боротимуться 5 міст

  Міжнародний Олімпійський Комітет сьогодні, 16 жовтня, оголосив 5 міст-кандидатів, які боротимуться за право проведення III Юнацьких Олімпійських ігор 2018 року. Стати столицею Ігор претендують: Буенос-Айрес (Аргентина), Глазго (Великобританія), Гвадалахара (Мексика), Меделін (Колумбія), Роттердам (Голландія). 
  Рейтинг: 2.01
 • 20.10.2012

  До 11 листопада 2012 року приймаються заявки на участь у щорічному національному конкурсі «Народний бренд-вибір молоді»

  Всеукраїнським молодіжним об’єднанням підтримки вітчизняного виробника «Альтернатива», в рамках меморандуму про співпрацю з Державною службою молоді та спорту України, впроваджується щорічний Національний конкурс роботодавців «Народний бренд-вибір молоді». 
  Рейтинг: 3.65 • Дніпровська Асоціація розвитку регіонів

  Дніпровська Асоціація розвитку регіонів (ДАРР) заснована у 2002 році з метою сприяння розвитку громад та вирішення соціальних проблем населення. ДАРР сприяє: - сталому розвитку громад, - соціальному та між секторному партнерству, - розвитку громадських ініціатив та громадському руху в малих громадах регіону, - впровадженню механізмів активної участі громадськості у вирішенні місцевих проблем та здійсненні місцевого самоврядування. На протязі 7 років організація успішно співпрацювала більш ніж з 10 міжнародними донорами, у тому числі з Канадською Агенцію Міжнародного Розвитку, Агентством США з міжнародного розвитку, Шведською Агенцією Міжнародного Розвитку, Фондом ім. Стефана Баторія, Міжнародним фондом «Відродження», Програмою розвитку ООН в Україні , Голландським посольством та інш. Також нашими партнерами є близько 50 громадських організацій Дніпропетровського регіону та України, та Дніпропетровські ОДА та обласна рада, органи виконавчої влади та місцевого самоврядування Дніпропетровської та Запорізької областей. з 2007 року організація працює як Фонд розвитку громад Дніпропетровщини, в рамках якого через проведення грантових програм для ініціативних груп населення, консультацій, тренінгів та семінарів для органів місцевого самоврядування, лідерів громад та НУО. Протягом 2007-2010 рр. ДАРР успішно реалізовано 5 грантових конкурсів та 2 конкурси молодіжних проектів (в рамках роботи Банка молодіжних ініціатив). В конкурсах взяли участь представники ініціативних груп населення, громадські організації Дніпропетровська та області. Програма Банк молодіжних ініціатив: З початку 2009 року організація розпочала реалізацію благодійної програми «Банк молодіжних ініціатив» (БМІ), якою керує молодь. Участниками БМІ є молодь та волонтери в віці 16-30 років. Мета– підтримка на конкурсній основі соціальних проектів (ініціатив) молоді в віці від 16 до 30 років.
  Область
  Дніпропетровська
  Населений пункт
  м. Дніпропетровськ
  Правовий статус організації
  благодійна організація
  Вид організації
  обласна
  Контактна особа
  Анастасія Шабанова
  Контактні телефони
  0505958543, 0563773596
  Url:
  tri-sector.org.ua
Теги новин порталу