IntroПро порталМіжнародне молодіжне співробітництвоМолодіжні та дитячі організації УкраїниМолодіжна політика в УкраїніНовиниНавчання дітей та молодіПрограма Intel "Шлях до успіху"Контакти

Організації та установи, які працюють з молоддю

ОпитуванняЦе цікаво!Найактуальніші проблеми, що хвилюють сучасну молодь:
тут цікаво! • 25.10.2012

  Стартувала Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене»

  За ініціативи Державної служби молоді та спорту України днями дала старт соціально-значуща Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція "Відповідальність починається з мене". Захід проводиться з метою реалізації державної молодіжної політики та пропаганди й утвердження здорового способу життя в молодіжному середовищі. 
  Рейтинг: 2.29
 • 22.10.2012

  За проведення ІІІ Юнацьких Олімпійських ігор-2018 боротимуться 5 міст

  Міжнародний Олімпійський Комітет сьогодні, 16 жовтня, оголосив 5 міст-кандидатів, які боротимуться за право проведення III Юнацьких Олімпійських ігор 2018 року. Стати столицею Ігор претендують: Буенос-Айрес (Аргентина), Глазго (Великобританія), Гвадалахара (Мексика), Меделін (Колумбія), Роттердам (Голландія). 
  Рейтинг: 2.01
 • 20.10.2012

  До 11 листопада 2012 року приймаються заявки на участь у щорічному національному конкурсі «Народний бренд-вибір молоді»

  Всеукраїнським молодіжним об’єднанням підтримки вітчизняного виробника «Альтернатива», в рамках меморандуму про співпрацю з Державною службою молоді та спорту України, впроваджується щорічний Національний конкурс роботодавців «Народний бренд-вибір молоді». 
  Рейтинг: 3.65 • Удрицька сільська асоціація ”Перспектива”

  Cтворена 23.04.2008 року громадою села Удрицьк для обєднання зусиль у становленні та розвитку громадянського руху в напрямку захисту інтересі членів організації, проведженні оздоровчої, культурної діяльності. Співпрацює з програмами ЕС/ООН/СВА. Асоціація співпрацює з людьми різного іку, в тому числі й з молоддю. Загальна кількість членів організації – 154, в тому числі молодь до 35 років 79.Основна діяльність спрямована на полівпшення соціальної інфраструктури, реалізовано чотири спільні проекти (створення молодіжного центру, зміцнення маетріальної базидитячих садків, забезпечення енергозбереження в школі с. Удрицьк, реконструкція освітлення в с. Смородськ)Налагоджено діяльність волонтерських осередків на базі місцевої школи та молодіжного центру. Волонтери співпрацюю ть з міжнародними волонтерськими програмами.
  Область
  Рівненська
  Населений пункт
  Удрицьк
  Правовий статус організації
  громадська організація
  Вид організації
  селькі, селищні
  Контактна особа
  Ящук Микола Іванович
  Контактні телефони
  0974846233, 0(3658)20974
Теги новин порталу