IntroПро порталМіжнародне молодіжне співробітництвоМолодіжні та дитячі організації УкраїниМолодіжна політика в УкраїніНовиниНавчання дітей та молодіПрограма Intel "Шлях до успіху"Контакти

Організації та установи, які працюють з молоддю

ОпитуванняЦе цікаво!Найактуальніші проблеми, що хвилюють сучасну молодь:
тут цікаво! • 25.10.2012

  Стартувала Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене»

  За ініціативи Державної служби молоді та спорту України днями дала старт соціально-значуща Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція "Відповідальність починається з мене". Захід проводиться з метою реалізації державної молодіжної політики та пропаганди й утвердження здорового способу життя в молодіжному середовищі. 
  Рейтинг: 2.29
 • 22.10.2012

  За проведення ІІІ Юнацьких Олімпійських ігор-2018 боротимуться 5 міст

  Міжнародний Олімпійський Комітет сьогодні, 16 жовтня, оголосив 5 міст-кандидатів, які боротимуться за право проведення III Юнацьких Олімпійських ігор 2018 року. Стати столицею Ігор претендують: Буенос-Айрес (Аргентина), Глазго (Великобританія), Гвадалахара (Мексика), Меделін (Колумбія), Роттердам (Голландія). 
  Рейтинг: 2.01
 • 20.10.2012

  До 11 листопада 2012 року приймаються заявки на участь у щорічному національному конкурсі «Народний бренд-вибір молоді»

  Всеукраїнським молодіжним об’єднанням підтримки вітчизняного виробника «Альтернатива», в рамках меморандуму про співпрацю з Державною службою молоді та спорту України, впроваджується щорічний Національний конкурс роботодавців «Народний бренд-вибір молоді». 
  Рейтинг: 3.65 • Новомосковська міська молодіжна громадська організація ”Новомосковська спілка молоді”

  30 березня 2010 року створена НММГО ”НСМ” рішенням Установчої Конференції. НСМ є добровільним, незалежним, неприбутковим громадським об’єднанням, яке діє відповідно до Конституції України, Закону України «Про об’єднання громадян», Закону України «Про молодіжні та дитячі громадські Спілки», діючого законодавства і свого Статуту. Спілка співпрацює з місцевими, регіональними, всеукраїнськими, закордонними та міжнародними молодіжними, дитячими та іншими громадськими організаціями, підприємствами, установами, благодійними фондами, органами державної влади та місцевого самоврядування, іншими установами та організаціями. Спілка формується на основі індивідуального та колективного членства. Членство є добровільним. Колективними членами Спілки можуть бути трудові колективи підприємств, установ, організацій та громадські організації. Індивідуальним членом Спілки може бути особа віком з 14 до 35 років, яка бажає вступити до Спілки і погоджується зі статутною метою й завданнями Спілки. Особи старшого віку можуть вступати до Спілки, якщо їхня загальна кількість не перевищує 1/3 загальної кількості.
  Область
  Дніпропетровська
  Населений пункт
  м.Новомосковськ
  Правовий статус організації
  молодіжна громадська організація
  Вид організації
  міська
  Контактна особа
  Кузьменко Аліна Миколаївна – Голова НСМ
  Контактні телефони
  093-208-30-33
Теги новин порталу