IntroПро порталМіжнародне молодіжне співробітництвоМолодіжні та дитячі організації УкраїниМолодіжна політика в УкраїніНовиниНавчання дітей та молодіПрограма Intel "Шлях до успіху"Контакти

Організації та установи, які працюють з молоддю

ОпитуванняЦе цікаво!Найактуальніші проблеми, що хвилюють сучасну молодь:
тут цікаво! • 25.10.2012

  Стартувала Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене»

  За ініціативи Державної служби молоді та спорту України днями дала старт соціально-значуща Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція "Відповідальність починається з мене". Захід проводиться з метою реалізації державної молодіжної політики та пропаганди й утвердження здорового способу життя в молодіжному середовищі. 
  Рейтинг: 2.29
 • 22.10.2012

  За проведення ІІІ Юнацьких Олімпійських ігор-2018 боротимуться 5 міст

  Міжнародний Олімпійський Комітет сьогодні, 16 жовтня, оголосив 5 міст-кандидатів, які боротимуться за право проведення III Юнацьких Олімпійських ігор 2018 року. Стати столицею Ігор претендують: Буенос-Айрес (Аргентина), Глазго (Великобританія), Гвадалахара (Мексика), Меделін (Колумбія), Роттердам (Голландія). 
  Рейтинг: 2.01
 • 20.10.2012

  До 11 листопада 2012 року приймаються заявки на участь у щорічному національному конкурсі «Народний бренд-вибір молоді»

  Всеукраїнським молодіжним об’єднанням підтримки вітчизняного виробника «Альтернатива», в рамках меморандуму про співпрацю з Державною службою молоді та спорту України, впроваджується щорічний Національний конкурс роботодавців «Народний бренд-вибір молоді». 
  Рейтинг: 3.65 • Молодіжний Центр”Олімпія – Спорт”

  Громадська організація Молодіжний Центр „Олімпія – Спорт” працює з 20.11.2007 року. Об’єднання діє на основі добровільності , рівноправності її членів, самоврядування, законності та власності. Це незалежна громадська організація, заснована на добровільних основах з метою сприяння соціально – економічному розвитку селища, самоорганізації населення, формування здорового способу життя молоді . ГО МЦ „ Олімпія – Спорт” являється культурним, освітнім та спортивним осередком, де молодь має змогу поспілкуватися, поділитися своїми проблемами, отримати певний рівень знань з основ ПК, з іноземних мов, займатися спортом. Відповідно до програми «Зайнятість дітей шкільного віку в позаурочний час» від 05.01.2008 року у молодіжному центрі „Олімпія -Спорт” діють комп’ютерний клас і тренажерний зал. Підключена мережа Інтернет. За період роботи центру охоплено близько 500 дітей і 100 дорослих.На базі Центру кожного тижня проходять спільні семінари на теми, які хвилюють сучасну молодь,оскільки Молодіжний Центр співпрацює з : Лугинським районним управлінням юстиції. Відділом у справах сім’ї, молоді та спорту Лугинської адміністрації Школами району Центром соціальних служб для молоді
  Область
  Житомирська
  Населений пункт
  Лугини
  Правовий статус організації
  громадська організація
  Вид організації
  селькі, селищні
  Контактна особа
  Бовсуновська ТетянаПавлівна
  Контактні телефони
  0973876087
Теги новин порталу