IntroПро порталМіжнародне молодіжне співробітництвоМолодіжні та дитячі організації УкраїниМолодіжна політика в УкраїніНовиниНавчання дітей та молодіПрограма Intel "Шлях до успіху"Контакти

Організації та установи, які працюють з молоддю

ОпитуванняЦе цікаво!Найактуальніші проблеми, що хвилюють сучасну молодь:
тут цікаво! • 25.10.2012

  Стартувала Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене»

  За ініціативи Державної служби молоді та спорту України днями дала старт соціально-значуща Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція "Відповідальність починається з мене". Захід проводиться з метою реалізації державної молодіжної політики та пропаганди й утвердження здорового способу життя в молодіжному середовищі. 
  Рейтинг: 2.29
 • 22.10.2012

  За проведення ІІІ Юнацьких Олімпійських ігор-2018 боротимуться 5 міст

  Міжнародний Олімпійський Комітет сьогодні, 16 жовтня, оголосив 5 міст-кандидатів, які боротимуться за право проведення III Юнацьких Олімпійських ігор 2018 року. Стати столицею Ігор претендують: Буенос-Айрес (Аргентина), Глазго (Великобританія), Гвадалахара (Мексика), Меделін (Колумбія), Роттердам (Голландія). 
  Рейтинг: 2.01
 • 20.10.2012

  До 11 листопада 2012 року приймаються заявки на участь у щорічному національному конкурсі «Народний бренд-вибір молоді»

  Всеукраїнським молодіжним об’єднанням підтримки вітчизняного виробника «Альтернатива», в рамках меморандуму про співпрацю з Державною службою молоді та спорту України, впроваджується щорічний Національний конкурс роботодавців «Народний бренд-вибір молоді». 
  Рейтинг: 3.65 • Дніпропетровська Обласна Дитяча Громадська організація ”Перлинка”

  Організація була створена в 2010 році в місті Дніпропетровськ Пустовойт Людмилою – голова організіції. Головною метою організації є задоволення та захист законних соціальних, економічних, творчих духовних та інших інтересів членів організації. Участь у виконанні окремих державних програм, заходів, що спрямовані на соціальне становлення та всебічний розвиток дітей , а також реалізація власних програм та проектів . ДОДГО ”Перлинка” є членом Громадської ради при Софіївській райдержадміністрації. 1. ДОДГО ”Перлинка” брала участь в організації дитячого відпочинку з цікавою програмою для дітей 6-14 років на Фестивалі ”Южный ветер” на Кримському березі Канакської балки. 2. ДОДГО ”Перлинка” проводила театральні вистави по дитячим будинкам з театром ”Ты особенный” 3. ДОДГО ”Перлинка” проводила літній табір ”Перлинка”. 4. ДОДГО ”Перлинка” проводила шлільну ділянку у шкільному таборі.
  Область
  Дніпропетровська
  Населений пункт
  Дніпропетровськ
  Правовий статус організації
  дитяча громадська організація
  Вид організації
  обласна
  Контактна особа
  Пустовойт Людмила Григорівна
  Контактні телефони
  067-263-00-61; 093-552-18-18.
Теги новин порталу