IntroПро порталМіжнародне молодіжне співробітництвоМолодіжні та дитячі організації УкраїниМолодіжна політика в УкраїніНовиниНавчання дітей та молодіПрограма Intel "Шлях до успіху"Контакти

Організації та установи, які працюють з молоддю

ОпитуванняЦе цікаво!Найактуальніші проблеми, що хвилюють сучасну молодь:
тут цікаво! • 25.10.2012

  Стартувала Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене»

  За ініціативи Державної служби молоді та спорту України днями дала старт соціально-значуща Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція "Відповідальність починається з мене". Захід проводиться з метою реалізації державної молодіжної політики та пропаганди й утвердження здорового способу життя в молодіжному середовищі. 
  Рейтинг: 2.29
 • 22.10.2012

  За проведення ІІІ Юнацьких Олімпійських ігор-2018 боротимуться 5 міст

  Міжнародний Олімпійський Комітет сьогодні, 16 жовтня, оголосив 5 міст-кандидатів, які боротимуться за право проведення III Юнацьких Олімпійських ігор 2018 року. Стати столицею Ігор претендують: Буенос-Айрес (Аргентина), Глазго (Великобританія), Гвадалахара (Мексика), Меделін (Колумбія), Роттердам (Голландія). 
  Рейтинг: 2.01
 • 20.10.2012

  До 11 листопада 2012 року приймаються заявки на участь у щорічному національному конкурсі «Народний бренд-вибір молоді»

  Всеукраїнським молодіжним об’єднанням підтримки вітчизняного виробника «Альтернатива», в рамках меморандуму про співпрацю з Державною службою молоді та спорту України, впроваджується щорічний Національний конкурс роботодавців «Народний бренд-вибір молоді». 
  Рейтинг: 3.65 • Молодіжний центр ”Світоч”

  МЦ ”Світоч” існує з 2006 р. Створено в рамках Проекту ПРООН в Україні ”Створення безпечного середовища для молоді в Україні” з метою змістовного проведення дозвілля для молоді, розвитку волонтерського руху, підвищення активності молоді в виришинні проблем місцевої громади, розвитоку творчого потенціалу юнаків та дівчат. Співпрацює з сільською радою, школами Покровщини та ВПУ №75, БО ”Олександрівський фонд розвитку громади”, молодіжними центрами області Опис діяльності організації: Учасники: учні шкіл Покровщини, учні ВПУ працююча та безробітня мсолодь сіла, студенти ВУЗів, від 14 до 35 років Діяльність МЦ: волонтерська діяльність, участь в культурно-масових та спортивних заходах, пропаганда здорового способу життя, проведення благодійних акцій та підтримка ветеранів, проектна діяльність, спрямована на вирішення соціальних молодіжних проблем
  Область
  Дніпропетровська
  Населений пункт
  с.Олександрівка, Покровський район
  Правовий статус організації
  інше
  Вид організації
  селькі, селищні
  Контактна особа
  Омельяненко Алла Вікторівна
  Контактні телефони
  099 049 51 36
Теги новин порталу