IntroПро порталМіжнародне молодіжне співробітництвоМолодіжні та дитячі організації УкраїниМолодіжна політика в УкраїніНовиниНавчання дітей та молодіПрограма Intel "Шлях до успіху"Контакти

Організації та установи, які працюють з молоддю

ОпитуванняЦе цікаво!Найактуальніші проблеми, що хвилюють сучасну молодь:
тут цікаво! • 25.10.2012

  Стартувала Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене»

  За ініціативи Державної служби молоді та спорту України днями дала старт соціально-значуща Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція "Відповідальність починається з мене". Захід проводиться з метою реалізації державної молодіжної політики та пропаганди й утвердження здорового способу життя в молодіжному середовищі. 
  Рейтинг: 2.29
 • 22.10.2012

  За проведення ІІІ Юнацьких Олімпійських ігор-2018 боротимуться 5 міст

  Міжнародний Олімпійський Комітет сьогодні, 16 жовтня, оголосив 5 міст-кандидатів, які боротимуться за право проведення III Юнацьких Олімпійських ігор 2018 року. Стати столицею Ігор претендують: Буенос-Айрес (Аргентина), Глазго (Великобританія), Гвадалахара (Мексика), Меделін (Колумбія), Роттердам (Голландія). 
  Рейтинг: 2.01
 • 20.10.2012

  До 11 листопада 2012 року приймаються заявки на участь у щорічному національному конкурсі «Народний бренд-вибір молоді»

  Всеукраїнським молодіжним об’єднанням підтримки вітчизняного виробника «Альтернатива», в рамках меморандуму про співпрацю з Державною службою молоді та спорту України, впроваджується щорічний Національний конкурс роботодавців «Народний бренд-вибір молоді». 
  Рейтинг: 3.65 • Молодіжний центр ”Надія”

  Молодіжний центр ”Надія” асоціації організацій громад ”Вікторія” створений в жовтні 2007 року членами громади за сприяння Чорнобильської Програми ПРООН Відродження та Розвитку проект ”Підтримка сільських громад на Чорнобильських територіях” . Молодіжний Центр розташований у приміщенні школи і складається з трьох окремих кімнат. З метою уникнення соціальних проблем в молодіжному середовищі, молодіжний центр ставить перед собою такі завдання: • Сприяти життєдіяльності молодіжного розвитку в селі; • Підвищити організаційну та управлінську спроможність; • Сприяти налагодженню діалогу між органами місцевої влади та молодіжним центром; • Створити дієву команду – актив МЦ для вирішення всіх молодіжних питань; • Залучитися підтримкою місцевих органів влади для підтримки і реалізації місцевих молодіжних ініціатив; • Залучати молодь до реалізації соціальних проектів, спрямованих на вирішення соціальних проблем свого села; • Залучати волонтерів до організації та участі у культурно-мистецьких та спортивних заходах; • Проводити тренінги, навчання для молоді; • Популяризувати волонтерський рух з метою розвитку потенціалу активної молодіжної громади. Створюючи Молодіжний центр, актив ставив перед собою такі цілі: • надання сервісних послуг населенню (друк текстів, ксерокопіювання, сканування документів тощо); • надання навчальних послуг (навчання комп’ютерної грамоти, написання презентацій, рефератів, наукових робіт); • надання консультативних послуг (підприємцям-початківцям щодо ведення власної справи, старшокласникам щодо професійної орієнтації, загальні консультації для населення). Опис діяльності організації: В МЦ діють тренажерний та комп′ютерний зали, які щодня відвідують понад 20 молодих людей. В комп′ютерній кімнаті, де нараховується 4 комп′ютери, кольоровий принтер, цифровий фотоапарат, бажаючі отримують навички роботи на ПК, удосконалюють свої вміння, через інтернет дістають необхідну інформацію, що дає можливість інтенсифікувати процес навчання та розвитку кожної особистості. Щоденно молоді люди мають можливість працювати за комп′ютерами в середньому біля 4 годин. В тренажерному залі молодь зміцнює своє здоров′я, розвиває свої фізичні можливості. Інтенсивні заняття сприяють природному виведенню з організму радіонуклідів, що особливо актуально для нас, оскільки, ми живемо на Чорнобильських територіях. На відвідувачів тренажерного залу заводяться персональні картки спостереження фізичного розвитку, в які заносяться щоденні результати фізичного навантаження. Це стимулює і заохочує до подальших занять. Стало традицією в кінці кожного місяця проводити своєрідні змагання-підсумки фізичної до коналості молоді. В спортивному залі проводяться зібрання молоді, відбуваються різні акції, тренінги, семінари, що сприяють розвитку індивідуальності.
  Область
  Житомирська
  Населений пункт
  село Кирдани Овруцького району
  Правовий статус організації
  молодіжна громадська організація
  Вид організації
  селькі, селищні
  Контактна особа
  Гриневич Оксана Анатоліївна
  Контактні телефони
  (097) 212 91 81, (04148) 4 38 84
Теги новин порталу