IntroПро порталМіжнародне молодіжне співробітництвоМолодіжні та дитячі організації УкраїниМолодіжна політика в УкраїніНовиниНавчання дітей та молодіПрограма Intel "Шлях до успіху"Контакти

Організації та установи, які працюють з молоддю

ОпитуванняЦе цікаво!Найактуальніші проблеми, що хвилюють сучасну молодь:
тут цікаво! • 25.10.2012

  Стартувала Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене»

  За ініціативи Державної служби молоді та спорту України днями дала старт соціально-значуща Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція "Відповідальність починається з мене". Захід проводиться з метою реалізації державної молодіжної політики та пропаганди й утвердження здорового способу життя в молодіжному середовищі. 
  Рейтинг: 2.29
 • 22.10.2012

  За проведення ІІІ Юнацьких Олімпійських ігор-2018 боротимуться 5 міст

  Міжнародний Олімпійський Комітет сьогодні, 16 жовтня, оголосив 5 міст-кандидатів, які боротимуться за право проведення III Юнацьких Олімпійських ігор 2018 року. Стати столицею Ігор претендують: Буенос-Айрес (Аргентина), Глазго (Великобританія), Гвадалахара (Мексика), Меделін (Колумбія), Роттердам (Голландія). 
  Рейтинг: 2.01
 • 20.10.2012

  До 11 листопада 2012 року приймаються заявки на участь у щорічному національному конкурсі «Народний бренд-вибір молоді»

  Всеукраїнським молодіжним об’єднанням підтримки вітчизняного виробника «Альтернатива», в рамках меморандуму про співпрацю з Державною службою молоді та спорту України, впроваджується щорічний Національний конкурс роботодавців «Народний бренд-вибір молоді». 
  Рейтинг: 3.65 • Центр розвитку громади

  Метою діяльності Організації є підвищення соціальної і економічної активності жителів Іванкова та району а процесі прийняття і реалізації рішень, які пов’язані з утриманням та розвитком Іванківського району, ростом соціально-економічного рівня життя населення. Опис діяльності організації: Основні завдання: • формування активної життєвої позиції щодо стабілізації майбутнього; • розвиток демократичних починань; підтримка громадських ініціатив в органах місцевого самоврядування та органах виконавчої влади; • участь у міжнародних проектах і програмах, спрямованих на розвиток активності громади; • налагодження зв’язків з іноземними громадськими та іншими організаціями, міжнародними об’єднаннями для надання допомоги у вирішенні проблем, породжених чорнобильською катастрофою: стабілізації соціально-економічного розвитку, екології, психічного та фізичного здоров’я, оздоровлення дітей; • здійснення інформаційно-просвітницької діяльності; • проведення навчальних семінарів, тренінгів, ділових ігор тощо із залученнях відповідних спеціалістів.
  Область
  Kиївська
  Населений пункт
  смт. Іванків
  Правовий статус організації
  громадська організація
  Вид організації
  селькі, селищні
  Контактна особа
  Бабич Галина Гаврилівна
  Контактні телефони
  04591 5-38-90
Теги новин порталу