IntroПро порталМіжнародне молодіжне співробітництвоМолодіжні та дитячі організації УкраїниМолодіжна політика в УкраїніНовиниНавчання дітей та молодіПрограма Intel "Шлях до успіху"Контакти

Організації та установи, які працюють з молоддю

ОпитуванняЦе цікаво!Найактуальніші проблеми, що хвилюють сучасну молодь:
тут цікаво! • 25.10.2012

  Стартувала Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене»

  За ініціативи Державної служби молоді та спорту України днями дала старт соціально-значуща Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція "Відповідальність починається з мене". Захід проводиться з метою реалізації державної молодіжної політики та пропаганди й утвердження здорового способу життя в молодіжному середовищі. 
  Рейтинг: 2.29
 • 22.10.2012

  За проведення ІІІ Юнацьких Олімпійських ігор-2018 боротимуться 5 міст

  Міжнародний Олімпійський Комітет сьогодні, 16 жовтня, оголосив 5 міст-кандидатів, які боротимуться за право проведення III Юнацьких Олімпійських ігор 2018 року. Стати столицею Ігор претендують: Буенос-Айрес (Аргентина), Глазго (Великобританія), Гвадалахара (Мексика), Меделін (Колумбія), Роттердам (Голландія). 
  Рейтинг: 2.01
 • 20.10.2012

  До 11 листопада 2012 року приймаються заявки на участь у щорічному національному конкурсі «Народний бренд-вибір молоді»

  Всеукраїнським молодіжним об’єднанням підтримки вітчизняного виробника «Альтернатива», в рамках меморандуму про співпрацю з Державною службою молоді та спорту України, впроваджується щорічний Національний конкурс роботодавців «Народний бренд-вибір молоді». 
  Рейтинг: 3.65 • Молодіжна спілка по боротьбі з наркоманією та алкоголізмом «Нове життя»

  23 травня 2007 року. Об’єднання зусиль зацікавлених громадян та юридичних осіб задля запобігання розвитку алкоголізму та наркоманії у суспільстві. Опис діяльності організації: 1. Надання допомоги по звільненню від алкогольної та наркотичної залежностей через стаціонарні та амбулаторні реабілітаційні центри, адаптаційні центри; 2. Попередження негативних явищ серед молоді через профілактичну роботу в навчальних закладах; 3. Молодіжний клуб “Нове життя”: танцювальна група “Тіктонік”, театр “Нове життя”, тематичні дискотеки, школа підготовки до шлюбу, кінотеатр, школа “Потенціал»”.
  Область
  Kиївська
  Населений пункт
  смт. Бородянка
  Правовий статус організації
  громадська організація
  Вид організації
  обласна
  Контактна особа
  Тетяна Комарова
  Контактні телефони
  093-797-59-18
Теги новин порталу