IntroПро порталМіжнародне молодіжне співробітництвоМолодіжні та дитячі організації УкраїниМолодіжна політика в УкраїніНовиниНавчання дітей та молодіПрограма Intel "Шлях до успіху"Контакти

Організації та установи, які працюють з молоддю

ОпитуванняЦе цікаво!Найактуальніші проблеми, що хвилюють сучасну молодь:
тут цікаво! • 25.10.2012

  Стартувала Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене»

  За ініціативи Державної служби молоді та спорту України днями дала старт соціально-значуща Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція "Відповідальність починається з мене". Захід проводиться з метою реалізації державної молодіжної політики та пропаганди й утвердження здорового способу життя в молодіжному середовищі. 
  Рейтинг: 2.29
 • 22.10.2012

  За проведення ІІІ Юнацьких Олімпійських ігор-2018 боротимуться 5 міст

  Міжнародний Олімпійський Комітет сьогодні, 16 жовтня, оголосив 5 міст-кандидатів, які боротимуться за право проведення III Юнацьких Олімпійських ігор 2018 року. Стати столицею Ігор претендують: Буенос-Айрес (Аргентина), Глазго (Великобританія), Гвадалахара (Мексика), Меделін (Колумбія), Роттердам (Голландія). 
  Рейтинг: 2.01
 • 20.10.2012

  До 11 листопада 2012 року приймаються заявки на участь у щорічному національному конкурсі «Народний бренд-вибір молоді»

  Всеукраїнським молодіжним об’єднанням підтримки вітчизняного виробника «Альтернатива», в рамках меморандуму про співпрацю з Державною службою молоді та спорту України, впроваджується щорічний Національний конкурс роботодавців «Народний бренд-вибір молоді». 
  Рейтинг: 3.65 • Молодь Клавдієвого

  12 вересня 2005 року. Забезпечення всебічного розвитку та підтримки молодіжних ініціатив у регіоні, розробка нових потенційних напрямків заохочення молоді до суспільного життя,відстоювання прав та інтересів молоді на політичній арені селища та регіону. Спортивний,культурний,екологічний, природоохоронний та суспільний розвиток молодіжного сектору громади. Дані напрямки спрямовані на розширення можливостей молоді до повнофункціонального спортивного, культурного розвитку та розвитку індивідуальності загалом.
  Область
  Kиївська
  Населений пункт
  смт.Клавдієве-Тарасове, Бородянський район
  Правовий статус організації
  молодіжна громадська організація
  Вид організації
  селькі, селищні
  Контактна особа
  Швець Микола
  Контактні телефони
  063-272-69-05
Теги новин порталу