IntroПро порталМіжнародне молодіжне співробітництвоМолодіжні та дитячі організації УкраїниМолодіжна політика в УкраїніНовиниНавчання дітей та молодіПрограма Intel "Шлях до успіху"Контакти

Організації та установи, які працюють з молоддю

ОпитуванняЦе цікаво!Найактуальніші проблеми, що хвилюють сучасну молодь:
тут цікаво! • 25.10.2012

  Стартувала Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене»

  За ініціативи Державної служби молоді та спорту України днями дала старт соціально-значуща Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція "Відповідальність починається з мене". Захід проводиться з метою реалізації державної молодіжної політики та пропаганди й утвердження здорового способу життя в молодіжному середовищі. 
  Рейтинг: 2.29
 • 22.10.2012

  За проведення ІІІ Юнацьких Олімпійських ігор-2018 боротимуться 5 міст

  Міжнародний Олімпійський Комітет сьогодні, 16 жовтня, оголосив 5 міст-кандидатів, які боротимуться за право проведення III Юнацьких Олімпійських ігор 2018 року. Стати столицею Ігор претендують: Буенос-Айрес (Аргентина), Глазго (Великобританія), Гвадалахара (Мексика), Меделін (Колумбія), Роттердам (Голландія). 
  Рейтинг: 2.01
 • 20.10.2012

  До 11 листопада 2012 року приймаються заявки на участь у щорічному національному конкурсі «Народний бренд-вибір молоді»

  Всеукраїнським молодіжним об’єднанням підтримки вітчизняного виробника «Альтернатива», в рамках меморандуму про співпрацю з Державною службою молоді та спорту України, впроваджується щорічний Національний конкурс роботодавців «Народний бренд-вибір молоді». 
  Рейтинг: 3.65 • Бородянська районна молодіжна громадська організація «Християнська асоціація молодих людей»

  06 лютого 2007 року. Сприяння гармонійному фізичному, розумовому та духовному розвитку молоді на принципах любові, поваги, взаємодопомоги; задоволення та захист законних соціальних, економічних та інших спільних інтересів членів організації. 1. Налагодження контактів і взаємодії Асоціації з державними та громадськими організаціями, що опікуються проблемами молоді; 2. Робота з незахищеними категоріями дітей, молодих людей шляхом проведення тренінгів, семінарів,акцій, освітніх заходів, екскурсій, лідерських програм тощо; 3. Робота з дітьми та молоддю по профілактиці негативних явищ молодіжного середовища та профілактики ВІЛ/СНІД (протидія негативному впливу соціальних хвороб: ВІЛ/СНІД та наркоманії).
  Область
  Kиївська
  Населений пункт
  смт. Бородянка
  Правовий статус організації
  молодіжна громадська організація
  Вид організації
  обласна
  Контактна особа
  Ірина Мельниченко
  Контактні телефони
  04577 5 33 34
Теги новин порталу