IntroПро порталМіжнародне молодіжне співробітництвоМолодіжні та дитячі організації УкраїниМолодіжна політика в УкраїніНовиниНавчання дітей та молодіПрограма Intel "Шлях до успіху"Контакти

Новини МО та ДО

ОпитуванняЦе цікаво!Найактуальніші проблеми, що хвилюють сучасну молодь:
тут цікаво! • 25.10.2012

  Стартувала Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене»

  За ініціативи Державної служби молоді та спорту України днями дала старт соціально-значуща Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція "Відповідальність починається з мене". Захід проводиться з метою реалізації державної молодіжної політики та пропаганди й утвердження здорового способу життя в молодіжному середовищі. 
  Рейтинг: 2.41
 • 22.10.2012

  За проведення ІІІ Юнацьких Олімпійських ігор-2018 боротимуться 5 міст

  Міжнародний Олімпійський Комітет сьогодні, 16 жовтня, оголосив 5 міст-кандидатів, які боротимуться за право проведення III Юнацьких Олімпійських ігор 2018 року. Стати столицею Ігор претендують: Буенос-Айрес (Аргентина), Глазго (Великобританія), Гвадалахара (Мексика), Меделін (Колумбія), Роттердам (Голландія). 
  Рейтинг: 2.09
 • 20.10.2012

  До 11 листопада 2012 року приймаються заявки на участь у щорічному національному конкурсі «Народний бренд-вибір молоді»

  Всеукраїнським молодіжним об’єднанням підтримки вітчизняного виробника «Альтернатива», в рамках меморандуму про співпрацю з Державною службою молоді та спорту України, впроваджується щорічний Національний конкурс роботодавців «Народний бренд-вибір молоді». 
  Рейтинг: 3.77

 • 06.04.2011

  «Об’єднуємо зусилля для профілактики ВІЛ/СНІДу» - під такою назвою 4 квітня 2011 року у м. Золотоноша в рамках проекту «Збережи життя» пройшов круглий стіл. Зустріч мала на меті зібрати охочих індивідумів та організації, діяльність яких пов’язана з первинною профілактикою ВІЛ/СНІДу для напрацювання плану спільної роботи у м. Золотоноша.

  У круглому столі взяли участь: відділ освіти та відділ у справах сім’ї та молоді м. Золотоноша, «Червоний хрест», «Нова надія». Окрім цього на заході були присутні: менеджер проекту профілактики ВІЛ/СНІД PEPFAR Корпусу миру США в Україні - Андрій Чибісов, волонтерка Корпусу миру - Ванесса Рой, національний волонтер ВООН - Світлана Собова, волонтери Золотоніського молодіжного центру – Анна Буркут та Оксана Талапко, а також вчителі міських шкіл та ліцею, які взяли участь у тренінгу з профілактики в рамках проекту «Збережи життя».

  Захід розпочався з вітального слова заступниці міського голови Золотоноші - Світлани Судді, яка відзначила важливість теми круглого столу.

  Круглий стіл став передзавершальним етапом в рамках проекту «Збережи життя», який з лютого 2011 року впроваджується в Золотоноші відділом у справах сім’ї та молоді в партнерстві та за фінансової підтримки Корпусу миру США в Україні.

  Під час заходу учасники презентували свою діяльність у сфері подолання поширення ВІЛ, розповіли про наявні ресурси та плани на майбутнє. Зі свого боку, лікар-інфекціоніст - Людмила Рябчун та дерматовенеролог - Віталій Побиванець - оприлюднили статистичні дані щодо поширеності захворювання у м. Золотоноша. На согодні на обліку у Золотоноші перебуває 19 хворих, а за останній рік від СНІДу на місці померло 2 особи. Втім, чи можна дані цифри вважати точними?... Оскільки вірус має здатність проявлятись лише через 6 місяців після зараження, та не всі жителі погоджуються добровільно проходити тестування, можна припустити, що певна кількість випадків зараження залишаються невиявленими і це становить ще більшу загрозу, адже люди, які не знають свого статусу можуть продовжувати несвідомо інфікувати інших.

  Директор Золотоніського міського центру соціальних служб для сім’ї, молоді та спорту - Віталій Кучерявий розповів про те, що наразі у Золотоноші є сім’я, яка взяла на виховання віл-інфіковану дитину, що є гарним показником рівня толерантності громадян до ВІЛ-позитивних людей.

  Найбільше вразив виступ волонтерів молодіжного центру: Ані та Оксани, які проводять тренінги з профілактики ВІЛ/СНІД для своїх однокласників та однолітків у школах. За словами дівчат, підлітки надзвичайно цікавляться проблемою ВІЛ, адже навіть не зважаючи на юнацький максималізм – хочуть бути здоровими, а отже потребують інформації про те як себе захистити.

  Натомість «Червоний хрест» здійснює профілактичну роботу не лише у молодіжному середовищі, а й серед представників старшого покоління. Виступаючи на заході представник громадської організації «Нова надія» Сергій Собко, наголосив, що проведення круглого столу є гарним сигналом, а те, що організації переважно говорять про одне і те ж радше підсилює їхню роботу.

  За підсумками круглого столу учасники домовились про організацію спільної профілактичної акції до Дня пам’яті померлих від ВІЛ/СНІД, який традиційно відзначають у травні. Першу зустріч робочої групи з організації заходу призначено на 8 квітня, так би мовити «по гарячим слідах».

  За додатковою інформацією звертайтеся до Національного волонтера ВООН та Спеціаліста з розвитку молоді в Черкаській області, Світлани Собової svetlana.sobova@undp.org.ua

  Теги:
  Корпус миру, ВООН
  Рейтинг: 4.00

Всего коментариев: 0
Комментарии


  Ви маєте авторизуватися, щоб мати змогу залишати коментарі


  Теги новин порталу