IntroПро порталМіжнародне молодіжне співробітництвоМолодіжні та дитячі організації УкраїниМолодіжна політика в УкраїніНовиниНавчання дітей та молодіПрограма Intel "Шлях до успіху"Контакти

Новини МО та ДО

ОпитуванняЦе цікаво!Найактуальніші проблеми, що хвилюють сучасну молодь:
тут цікаво! • 25.10.2012

  Стартувала Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене»

  За ініціативи Державної служби молоді та спорту України днями дала старт соціально-значуща Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція "Відповідальність починається з мене". Захід проводиться з метою реалізації державної молодіжної політики та пропаганди й утвердження здорового способу життя в молодіжному середовищі. 
  Рейтинг: 2.41
 • 22.10.2012

  За проведення ІІІ Юнацьких Олімпійських ігор-2018 боротимуться 5 міст

  Міжнародний Олімпійський Комітет сьогодні, 16 жовтня, оголосив 5 міст-кандидатів, які боротимуться за право проведення III Юнацьких Олімпійських ігор 2018 року. Стати столицею Ігор претендують: Буенос-Айрес (Аргентина), Глазго (Великобританія), Гвадалахара (Мексика), Меделін (Колумбія), Роттердам (Голландія). 
  Рейтинг: 2.09
 • 20.10.2012

  До 11 листопада 2012 року приймаються заявки на участь у щорічному національному конкурсі «Народний бренд-вибір молоді»

  Всеукраїнським молодіжним об’єднанням підтримки вітчизняного виробника «Альтернатива», в рамках меморандуму про співпрацю з Державною службою молоді та спорту України, впроваджується щорічний Національний конкурс роботодавців «Народний бренд-вибір молоді». 
  Рейтинг: 3.77

 • 15.03.2012

  З 14 по 23 березня Інтернет-трансляція відкритого захисту програм

  14 березня стартує відкритий захист програм розроблених всеукраїнськими молодіжними та дитячими організаціями, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2012 році. Український молодіжний форум забезпечує його Інтернет-трансяцію.

   

  На розширеному засіданні Ради Українського молодіжного форуму 28 лютого 2012 року лідерами молодіжних та дитячих громадських організацій було прийнято рішення організувати пряму відео трансляцію процесу захисту та оцінювання програм. Це повинно забезпечити додаткову прозорість проведення оцінювання програм, а також запобігати виникненню суперечностей чи неточностей під час захисту програм. 

   

  З 15 години 14 березня секретаріат всеукраїнської спілки молодіжних та дитячих громадських організацій "Український молодіжний форум" організовує пряму Інтернет-трансляцію процесу відкритого захисту програм. Всі бажаючі мають можливість з 14 по 23 березня 2012 року в усі дні відкритого захисту переглянути трансляцію також на сайті Українського молодіжного форуму (www.ukryouthforum.org.ua). А також на сайті Молодих регіонів

  Рейтинг: 5.00

Всего коментариев: 0
Комментарии


  Ви маєте авторизуватися, щоб мати змогу залишати коментарі


  Теги новин порталу