IntroПро порталМіжнародне молодіжне співробітництвоМолодіжні та дитячі організації УкраїниМолодіжна політика в УкраїніНовиниНавчання дітей та молодіПрограма Intel "Шлях до успіху"Контакти

Новини МО та ДО

ОпитуванняЦе цікаво!Найактуальніші проблеми, що хвилюють сучасну молодь:
тут цікаво! • 25.10.2012

  Стартувала Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене»

  За ініціативи Державної служби молоді та спорту України днями дала старт соціально-значуща Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція "Відповідальність починається з мене". Захід проводиться з метою реалізації державної молодіжної політики та пропаганди й утвердження здорового способу життя в молодіжному середовищі. 
  Рейтинг: 2.41
 • 22.10.2012

  За проведення ІІІ Юнацьких Олімпійських ігор-2018 боротимуться 5 міст

  Міжнародний Олімпійський Комітет сьогодні, 16 жовтня, оголосив 5 міст-кандидатів, які боротимуться за право проведення III Юнацьких Олімпійських ігор 2018 року. Стати столицею Ігор претендують: Буенос-Айрес (Аргентина), Глазго (Великобританія), Гвадалахара (Мексика), Меделін (Колумбія), Роттердам (Голландія). 
  Рейтинг: 2.09
 • 20.10.2012

  До 11 листопада 2012 року приймаються заявки на участь у щорічному національному конкурсі «Народний бренд-вибір молоді»

  Всеукраїнським молодіжним об’єднанням підтримки вітчизняного виробника «Альтернатива», в рамках меморандуму про співпрацю з Державною службою молоді та спорту України, впроваджується щорічний Національний конкурс роботодавців «Народний бренд-вибір молоді». 
  Рейтинг: 3.77

 • 08.10.2012

  В Луганську стартує традиційний обласний турнір з футболу серед дівчат "Олімпійські надії"

  20 жовтня о 10:00 на стадіоні Луганського національного аграрного університету футбольною Асоціацією жінок Луганської області буде дано старт традиційному обласному турніру з футболу серед дівчат не старше 17 років - «Олімпійські надії».

  Цьогоріч в ньому візьмуть участь команди міст Луганська, Первомайська, Ровеньків, Старобільського та Слов'яносербського районів.

  Відкриє програму футбольного свята товариська зустріч чоловічої команди луганської "Митниці" та жіночої «Зорі-Спартак», в складі якої зіграють вихованки луганського футболу, що входять до складу молодіжної збірної України, - Христина Єрьоменко та Олена Ковтун, а також відомі луганські футболістки Ганна Брехова, Віра Скрильникова, Анастасія Рудомьоткін, Маргарита Трофімова, Алла Іваненко, Ольга Мітла, Наталія Саєнко та інші.

  Джерело:
  http://dsmsu.gov.ua/
  Рейтинг: 4.00

Всего коментариев: 0
Комментарии


  Ви маєте авторизуватися, щоб мати змогу залишати коментарі


  Теги новин порталу