IntroПро порталМіжнародне молодіжне співробітництвоМолодіжні та дитячі організації УкраїниМолодіжна політика в УкраїніНовиниНавчання дітей та молодіПрограма Intel "Шлях до успіху"Контакти

Утвердження патріотизму, духовності, моральностіі та формування загальнолюдських цінностей молоді

ОпитуванняЦе цікаво!


Найактуальніші проблеми, що хвилюють сучасну молодь:
тут цікаво! • 25.10.2012

  Стартувала Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене»

  За ініціативи Державної служби молоді та спорту України днями дала старт соціально-значуща Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція "Відповідальність починається з мене". Захід проводиться з метою реалізації державної молодіжної політики та пропаганди й утвердження здорового способу життя в молодіжному середовищі. 
  Рейтинг: 2.29
 • 22.10.2012

  За проведення ІІІ Юнацьких Олімпійських ігор-2018 боротимуться 5 міст

  Міжнародний Олімпійський Комітет сьогодні, 16 жовтня, оголосив 5 міст-кандидатів, які боротимуться за право проведення III Юнацьких Олімпійських ігор 2018 року. Стати столицею Ігор претендують: Буенос-Айрес (Аргентина), Глазго (Великобританія), Гвадалахара (Мексика), Меделін (Колумбія), Роттердам (Голландія). 
  Рейтинг: 2.01
 • 20.10.2012

  До 11 листопада 2012 року приймаються заявки на участь у щорічному національному конкурсі «Народний бренд-вибір молоді»

  Всеукраїнським молодіжним об’єднанням підтримки вітчизняного виробника «Альтернатива», в рамках меморандуму про співпрацю з Державною службою молоді та спорту України, впроваджується щорічний Національний конкурс роботодавців «Народний бренд-вибір молоді». 
  Рейтинг: 3.65

Патріотичне виховання молоді відіграє особливо важливу роль, оскільки воно є основою української національної ідеї. Виховання патріота – копіткий консолідований процес який є стрижнем державної політики, адже основним мірилом патріотизму є ставлення громадянина до становлення державності.

Для цього Міністерством проводяться ряд всеукраїнських заходів, спрямованих на формування у молоді національної свідомості, почуття патріотизму, відродження духовності, любові до свого народу, його історії, культурних та історичних цінностей, гордості за минуле і сучасне.

Разом з тим, Міністерством спільно з МОН, МКТ, Міноборони розроблено та затверджено Концепцію національно-патріотичного виховання молоді (спільний наказ від 27.10.2009 №3754/98/538/49) та розроблено та затверджено наказ від 17.09.2009 № 3272 "Про затвердження Положення про центр патріотичного виховання", який зареєстровано у Міністерстві юстиції України 13.10.2009 за №954/16970.

Також,  Кабінетом Міністрів України прийнято розпорядження від 3 лютого 2010 № 253-р "Питання утворення Всеукраїнського центру патріотичного виховання молоді". • 15.02.2011

  Ксенофобії, расової та етнічної дискримінації в українському суспільстві

  Інформація
  щодо реалізації завдань, визначених планом заходів протидії
  проявам ксенофобії, расової та етнічної дискримінації
  в українському суспільстві на 2010-2012 роки

  На виконання п.2 Завдань і заходів Державної цільової соціальної програми "Молодь України", затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 28.01.2009 № 41 та доручення Кабінету Міністрів України від 24.02.2010 № 11273/110/1-08 до Плану заходів із протидії проявам ксенофобії, расової та етнічної дискримінації в українському суспільстві на 2010-2012 роки, наказом Мінсім'ямолодьспорту від 30.04.2010 № 1153 затверджено заходи щодо реалізації Плану заходів із протидії проявам ксенофобії, расової та етнічної дискримінації в українському суспільстві на 2010-2012 роки.

  Відповідні плани заходів затверджено облдержадміністраціями по всій Україні, у м.Києві та м. Севастополі.

  Так, щороку протягом тридцяти років на кордоні України, Росії та Білорусі у Чернігівській області проводиться Міжнародний молодіжний фестиваль "Дружба", що є втіленням єдності слов’янських народів і сприяє розширенню спектру можливостей для міжнародного молодіжного співробітництва в рамках державних пріоритетів в різних сферах суспільного життя.

  Крім того, в усіх регіонах України організовуються молодіжні наметові табори, круглі столи, прес-клуби, конференції, благодійні акції, виставки, концерти, спортивні змагання, інші заходи для молоді із зазначеної тематики.

  За період реалізації Плану заходів структурними підрозділами у справах сім’ї, молоді та спорту місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування в регіонах було проведено велику кількість заходів відповідно до затверджених планів.

  Реалізація завдань, визначених планом заходів протидії проявам ксенофобії, расової та етнічної дискримінації в українському суспільстві на 2010-2012 роки, триває.

Теги новин порталу