IntroПро порталМіжнародне молодіжне співробітництвоМолодіжні та дитячі організації УкраїниМолодіжна політика в УкраїніНовиниНавчання дітей та молодіПрограма Intel "Шлях до успіху"Контакти

Пріоритети молодіжної політики

ОпитуванняЦе цікаво!


Найактуальніші проблеми, що хвилюють сучасну молодь:
тут цікаво! • 25.10.2012

  Стартувала Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене»

  За ініціативи Державної служби молоді та спорту України днями дала старт соціально-значуща Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція "Відповідальність починається з мене". Захід проводиться з метою реалізації державної молодіжної політики та пропаганди й утвердження здорового способу життя в молодіжному середовищі. 
  Рейтинг: 2.41
 • 22.10.2012

  За проведення ІІІ Юнацьких Олімпійських ігор-2018 боротимуться 5 міст

  Міжнародний Олімпійський Комітет сьогодні, 16 жовтня, оголосив 5 міст-кандидатів, які боротимуться за право проведення III Юнацьких Олімпійських ігор 2018 року. Стати столицею Ігор претендують: Буенос-Айрес (Аргентина), Глазго (Великобританія), Гвадалахара (Мексика), Меделін (Колумбія), Роттердам (Голландія). 
  Рейтинг: 2.09
 • 20.10.2012

  До 11 листопада 2012 року приймаються заявки на участь у щорічному національному конкурсі «Народний бренд-вибір молоді»

  Всеукраїнським молодіжним об’єднанням підтримки вітчизняного виробника «Альтернатива», в рамках меморандуму про співпрацю з Державною службою молоді та спорту України, впроваджується щорічний Національний конкурс роботодавців «Народний бренд-вибір молоді». 
  Рейтинг: 3.77

Головним завданням державної молодіжної політики є вивчення становища молоді, створення необхідних умов для зміцнення правових та матеріальних гарантій щодо здійснення прав і свобод молодих громадян;допомога молодим людям у реалізації й самореалізації їх творчих можливостей та ініціатив; залучення молоді до активної молодіжної політики в економічному розвитку України тощо.

До головних принципів державної молодіжної політики належать: повага до поглядів молоді та її переконань; надання прав і залучення молоді до безпосередньої участі у формуванні й реалізації політики та програм, що стосуються суспільства взагалі і молоді зокрема; правовий та соціальних захист молодих громадян; сприяння ініціативі та активності молоді в усіх сферах життєдіяльності суспільства.

Міністерство здійснює реалізацію державної молодіжної політики в напрямку: підтримки творчих ініціатив молоді; утвердження патріотизму, духовності, моральності; пропаганди здорового способу життя; сприяння зайнятості молоді; інтеграції молодіжних організацій до відповідних європейських та світових структур; обмін досвідом та участь у реалізації міжнародних програм з питань молоді

У розділ: молодіжна політика в Україні (пріоритети молодіжної політики, інтелектуальний творчий розвиток)

Один із пріоритетів діяльності Міністерства є створення умов для самовдосконалення молоді, реалізації її творчих і інтелектуальних здібностей, всебічного розвитку та організація її змістовного дозвілля.

Для цього, починаючи з 2001 року, щороку присуджуються гранти Президента України для обдарованої молоді. Як визначено Положенням, гранти – це державна фінансова підтримка, яка спрямована на реалізацію соціально значущих творчих ініціатив молоді у соціальній і гуманітарній сферах.

Умови щодо впровадження творчих проектів визначено Указом Президента України від 02.08.2000 №954 «Про гранти Президента України для обдарованої молоді» та наказом Мінсім’ямолодьспорту від 30.12.2005 №3513 «Про забезпечення реалізації Положення про гранти Президента України для обдарованої молоді (зареєстрований в Мін’юсті із змінами 2008 року), з яким Ви можете ознайомитись на сайті Міністерства.

Також, з метою відзначення молоді, щороку до Дня молоді присуджується Премія Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України. Лауреати Премії отримують грошовий еквівалент, нагрудний знак та диплом (постанова КМУ від 21.11.2008 №1333).

З метою залучення молоді до професійного мистецтва та засвоєння кращих зразків сучасного мистецтва Міністерство проводить ряд міжнародних та всеукраїнських заходів, спрямованих на підтримку творчих ініціатив молоді та виявлення їх талантів, таких як:

 • Міжнародний конкурс кращих українських творів молодих літераторів «Гранослов»;
 • Всеукраїнський молодіжний мистецький пленер «Мальовнича України»;
 • Всеукраїнський фотоконкурс «Молоде обличчя України».


Теги новин порталу