IntroПро порталМіжнародне молодіжне співробітництвоМолодіжні та дитячі організації УкраїниМолодіжна політика в УкраїніНовиниНавчання дітей та молодіПрограма Intel "Шлях до успіху"Контакти

Утвердження патріотизму, духовності, моральностіі та формування загальнолюдських цінностей молоді

ОпитуванняЦе цікаво!


Найактуальніші проблеми, що хвилюють сучасну молодь:
тут цікаво! • 25.10.2012

  Стартувала Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене»

  За ініціативи Державної служби молоді та спорту України днями дала старт соціально-значуща Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція "Відповідальність починається з мене". Захід проводиться з метою реалізації державної молодіжної політики та пропаганди й утвердження здорового способу життя в молодіжному середовищі. 
  Рейтинг: 2.29
 • 22.10.2012

  За проведення ІІІ Юнацьких Олімпійських ігор-2018 боротимуться 5 міст

  Міжнародний Олімпійський Комітет сьогодні, 16 жовтня, оголосив 5 міст-кандидатів, які боротимуться за право проведення III Юнацьких Олімпійських ігор 2018 року. Стати столицею Ігор претендують: Буенос-Айрес (Аргентина), Глазго (Великобританія), Гвадалахара (Мексика), Меделін (Колумбія), Роттердам (Голландія). 
  Рейтинг: 2.01
 • 20.10.2012

  До 11 листопада 2012 року приймаються заявки на участь у щорічному національному конкурсі «Народний бренд-вибір молоді»

  Всеукраїнським молодіжним об’єднанням підтримки вітчизняного виробника «Альтернатива», в рамках меморандуму про співпрацю з Державною службою молоді та спорту України, впроваджується щорічний Національний конкурс роботодавців «Народний бренд-вибір молоді». 
  Рейтинг: 3.65

Патріотичне виховання молоді відіграє особливо важливу роль, оскільки воно є основою української національної ідеї. Виховання патріота – копіткий консолідований процес який є стрижнем державної політики, адже основним мірилом патріотизму є ставлення громадянина до становлення державності.

Для цього Міністерством проводяться ряд всеукраїнських заходів, спрямованих на формування у молоді національної свідомості, почуття патріотизму, відродження духовності, любові до свого народу, його історії, культурних та історичних цінностей, гордості за минуле і сучасне.

Разом з тим, Міністерством спільно з МОН, МКТ, Міноборони розроблено та затверджено Концепцію національно-патріотичного виховання молоді (спільний наказ від 27.10.2009 №3754/98/538/49) та розроблено та затверджено наказ від 17.09.2009 № 3272 "Про затвердження Положення про центр патріотичного виховання", який зареєстровано у Міністерстві юстиції України 13.10.2009 за №954/16970.

Також,  Кабінетом Міністрів України прийнято розпорядження від 3 лютого 2010 № 253-р "Питання утворення Всеукраїнського центру патріотичного виховання молоді". • 15.03.2011

  Премія

  Довідка про Премію Кабінету Міністрів України за особливі
  досягнення молоді у розбудові України

  Міністерством у справах сім'ї, молоді та спорту здійснюється організаційне забезпечення присудження Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України  (постанова Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2007 року № 1333).

  Премія Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України присуджується молоді, особливі досягнення якої сприяють розвитку суспільно-економічного життя України, її розбудові та утвердженню міжнародного авторитету. Присуджується 60 Премій у розмірі 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян кожна (3400 грн.) особам віком до 35 років.

  Премія присуджується за досягнення впродовж календарного року, що передує її присудженню. При наявності таких досягнень до уваги також можуть братися досягнення кандидата за попередні роки.

  Премія не присуджується повторно, а також не присуджується за досягнення, за які особи відзначені державними нагородами.

  Премія присуджується у шести номінаціях:

  1. за виробничі досягнення;
  2. за наукові досягнення;
  3. за творчі досягнення;
  4. за спортивні досягнення;
  5. за особисту мужність;
  6. за внесок у розвиток молодіжного руху.


  З метою проведення конкурсного відбору кандидатів на присудження Премії утворюється Комітет з присудження Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України до складу якого входять Віце-прем'єр-міністр, перші заступники (заступники) центральних органів виконавчої влади, представник Українського молодіжного форуму, Національної академії наук, Верховної Ради України, інші особи за рішенням голови Комітету.

  Рішення Комітету є підставою для підготовки розпорядження Кабінету Міністрів України про присудження Премії.

  Напередодні Дня молоді лауреати зустрічаються з керівництвом Уряду і отримують грошовий еквівалент, диплом і нагрудний знак.


  ПОСТАНОВА від 21 листопада 2007 р. N 1333, Київ
  Про Премію Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України

Теги новин порталу