IntroПро порталМіжнародне молодіжне співробітництвоМолодіжні та дитячі організації УкраїниМолодіжна політика в УкраїніНовиниНавчання дітей та молодіПрограма Intel "Шлях до успіху"Контакти

Гранти та донорські програми

ОпитуванняЦе цікаво!


Найактуальніші проблеми, що хвилюють сучасну молодь:
тут цікаво! • 25.10.2012

  Стартувала Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене»

  За ініціативи Державної служби молоді та спорту України днями дала старт соціально-значуща Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція "Відповідальність починається з мене". Захід проводиться з метою реалізації державної молодіжної політики та пропаганди й утвердження здорового способу життя в молодіжному середовищі. 
  Рейтинг: 2.29
 • 22.10.2012

  За проведення ІІІ Юнацьких Олімпійських ігор-2018 боротимуться 5 міст

  Міжнародний Олімпійський Комітет сьогодні, 16 жовтня, оголосив 5 міст-кандидатів, які боротимуться за право проведення III Юнацьких Олімпійських ігор 2018 року. Стати столицею Ігор претендують: Буенос-Айрес (Аргентина), Глазго (Великобританія), Гвадалахара (Мексика), Меделін (Колумбія), Роттердам (Голландія). 
  Рейтинг: 2.01
 • 20.10.2012

  До 11 листопада 2012 року приймаються заявки на участь у щорічному національному конкурсі «Народний бренд-вибір молоді»

  Всеукраїнським молодіжним об’єднанням підтримки вітчизняного виробника «Альтернатива», в рамках меморандуму про співпрацю з Державною службою молоді та спорту України, впроваджується щорічний Національний конкурс роботодавців «Народний бренд-вибір молоді». 
  Рейтинг: 3.65

Загальна інформація про забезпечення реалізації
Положення про гранти Президента України для обдарованої молоді
 

Відповідно до Указу Президента України від 02.08.2000 №945 “Про гранти Президента України для обдарованої молоді” Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту щороку (рік, що передує року виплати коштів на реалізацію проектів) забезпечується до 1 березня прийом заявок на отримання грантів Президента України для обдарованої молоді.

Грант  Президента України може отримати громадянин України віком від 14 до 35 років.

 Максимальний  розмір кожного гранту не може перевищувати 75 тисяч  гривень.

Для отримання гранта Президента України претендент подає до Міністерства у трьох примірниках заявку, до якої додаються такі документи:

 • реєстраційна картка проекту;
 • опис проекту;
 • кошторис витрат;
 • довідка-об'єктивка (до якої обов’язково додається копія паспорта (перша сторінка і сторінка з позначенням місця проживання (реєстрації), завірена підписом претендента на отримання гранта Президента України (для претендентів грантів Президента України  віком до 16 років – копія свідоцтва про народження);
 • два рекомендаційних листи.


Проекти подаються за тематиками соціальної та гуманітарної сфер: з економіки, з медицини, з мистецтва, з освіти, з суспільних наук, з природничих наук, з техніки.

Розгляд та  експертизу заявок, конкурсний відбір і висунення претендентів на отримання гранту здійснює Експертна рада, яка утворюється у кількості 18 осіб. До її складу входять представники органів виконавчої влади, провідні науковці, представники громадськості тощо.

Форми та вимоги до документів, які подаються визначає Порядок подання заявок на розгляд Експертної ради з висування претендентів, затверджений наказом Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту від 30.12.05 №3513 "Про забезпечення реалізації Положення про гранти Президента України для обдарованої молоді" (із змінами), зареєстрований Міністерством юстиції 20.03.2006 за №№287/12161, 288/12162.

Володарі грантів Президента України визначаються розпорядженням Президента України.


Указ Президента України
Про гранти Президента України для обдарованої молоді


Наказ
Про забезпечення реалізації Положення про гранти Президента України для обдарованої молодіТеги новин порталу