IntroПро порталМіжнародне молодіжне співробітництвоМолодіжні та дитячі організації УкраїниМолодіжна політика в УкраїніНовиниНавчання дітей та молодіПрограма Intel "Шлях до успіху"Контакти

Створення сприятливого середовища для забезпечення зайнятості молоді

ОпитуванняЦе цікаво!


Найактуальніші проблеми, що хвилюють сучасну молодь:
тут цікаво! • 25.10.2012

  Стартувала Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене»

  За ініціативи Державної служби молоді та спорту України днями дала старт соціально-значуща Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція "Відповідальність починається з мене". Захід проводиться з метою реалізації державної молодіжної політики та пропаганди й утвердження здорового способу життя в молодіжному середовищі. 
  Рейтинг: 2.29
 • 22.10.2012

  За проведення ІІІ Юнацьких Олімпійських ігор-2018 боротимуться 5 міст

  Міжнародний Олімпійський Комітет сьогодні, 16 жовтня, оголосив 5 міст-кандидатів, які боротимуться за право проведення III Юнацьких Олімпійських ігор 2018 року. Стати столицею Ігор претендують: Буенос-Айрес (Аргентина), Глазго (Великобританія), Гвадалахара (Мексика), Меделін (Колумбія), Роттердам (Голландія). 
  Рейтинг: 2.01
 • 20.10.2012

  До 11 листопада 2012 року приймаються заявки на участь у щорічному національному конкурсі «Народний бренд-вибір молоді»

  Всеукраїнським молодіжним об’єднанням підтримки вітчизняного виробника «Альтернатива», в рамках меморандуму про співпрацю з Державною службою молоді та спорту України, впроваджується щорічний Національний конкурс роботодавців «Народний бренд-вибір молоді». 
  Рейтинг: 3.65

Заходи щодо:

 • сприяння працевлаштуванню, підготовці, перепідготовці та підвищенню кваліфікації молоді; залученню молоді до підприємницької діяльності; професійної орієнтації молоді; забезпечення вторинної зайнятості молоді, організації діяльності молодіжних трудових загонів


Організаційно-методичне забезпечення заходів державної політики щодо:

 • підтримки діяльності та розвитку мережі молодіжних центрів праці та молодіжних трудових загонів; професійної орієнтації молоді; проведення Всеукраїнського конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді; реалізації Указу Президента України "Про проведення Всеукраїнської акції молодіжних трудових загонів "Пам'ятати. Відродити. Зберегти"


 • 10.03.2011

  Підприємництво

  Одним із пріоритетних напрямків діяльності Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту є створення сприятливих умов для розвитку підприємництва серед молоді.

  З метою підвищення ділової активності молоді та підтримки її підприємницьких ініціатив Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту спільно з Державним комітетом України з питань регуляторної політики та підприємництва щороку (з 1998 року) проводить Всеукраїнський конкурс бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді (далі - Конкурс).

  За весь період проведення Конкурс набув широкої популярності серед молоді, особливо студентської. Загалом у Конкурсі взяло участь майже 12 тисяч талановитих юнаків та дівчат. Кількість молодих людей, які бажають спробувати свої сили у Конкурсі, збільшується щороку. Так, наприклад, якщо у 2008 році на Конкурс подано 67 робіт, то у 2010 - 99.

  У 2010 році на розгляд Експертної ради надійшло 99 робіт з 21 області України. А в регіональних турах Конкурсу взяло участь близько 800 молодих людей. До фіналу Конкурсу було відібрано 12 найкращих роботи, які за результатами оцінювання членами Експертної ради, набрали найбільшу кількість балів. Перемогу здобули 6 бізнес-проектів.

  Конкурс проводиться відповідно до Положення про Всеукраїнський конкурс бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді, затвердженого спільним наказом Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту та Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва 05.04.2007 № 1031/45, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 23 квітня 2007 року за № 408/13675.

  Учасники Конкурсу подають свої роботи у двох номінаціях: "виробництво, сфера послуг і торгівля" та "соціальний проект".

  Щороку Конкурс проводиться у три тури:

  У першому турі молоді хлопці й дівчата змагаються у регіональних конкурсах, оголошених у кожній області України.

  Бізнес-плани переможці регіонального туру конкурсу надходять до Мінсім'ямолодьспорту на розгляд Експертної ради.

  Роботи, подані на Конкурс, оцінює Експертна рада, склад якої затверджується наказом Міністерства. До складу Експертної ради в різні часи  входили представники органів державної влади, науковці, бізнесмени, фахівці інвестиційних, фінансових та консалтингових підприємств, спеціалісти з питань підприємництва, інновацій, банківської справи, зайнятості тощо та лідери громадських організацій.

  Також визначено перелік критеріїв, за якими здійснюється оцінювання бізнес-планів на першому етапі:

  • відповідність вимогам до структури бізнес-плану;
  • наявність чіткого фінансово-економічного обґрунтування проекту;
  • ефективність використання коштів (період окупності, прибутковість проекту, соціальний ефект);
  • забезпечення створення нових робочих місць для молоді;
  • оригінальність та обґрунтованість ідеї;
  • соціальна значущість проекту, суспільна корисність (прибутковість) від його реалізації.


  Експерти визначають не більше шести бізнес-планів у кожній номінації, автори яких мають право брати участь у фіналі Конкурсу.

  Фінал Конкурсу передбачає презентацію учасниками своїх бізнес-планів та відповіді на запитання експертів.

  Після захисту робіт члени Експертної ради відкритим голосуванням затверджують список переможців і розподіл призових місць в кожній номінації.

  Всі переможці нагороджуються дипломами та цінними призами від організаторів або спонсорів Конкурсу.

Теги новин порталу