IntroПро порталМіжнародне молодіжне співробітництвоМолодіжні та дитячі організації УкраїниМолодіжна політика в УкраїніНовиниНавчання дітей та молодіПрограма Intel "Шлях до успіху"Контакти

Створення сприятливого середовища для забезпечення зайнятості молоді

ОпитуванняЦе цікаво!


Найактуальніші проблеми, що хвилюють сучасну молодь:




тут цікаво!



  • 25.10.2012

    Стартувала Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене»

    За ініціативи Державної служби молоді та спорту України днями дала старт соціально-значуща Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція "Відповідальність починається з мене". Захід проводиться з метою реалізації державної молодіжної політики та пропаганди й утвердження здорового способу життя в молодіжному середовищі. 
    Рейтинг: 2.29
  • 22.10.2012

    За проведення ІІІ Юнацьких Олімпійських ігор-2018 боротимуться 5 міст

    Міжнародний Олімпійський Комітет сьогодні, 16 жовтня, оголосив 5 міст-кандидатів, які боротимуться за право проведення III Юнацьких Олімпійських ігор 2018 року. Стати столицею Ігор претендують: Буенос-Айрес (Аргентина), Глазго (Великобританія), Гвадалахара (Мексика), Меделін (Колумбія), Роттердам (Голландія). 
    Рейтинг: 1.45
  • 20.10.2012

    До 11 листопада 2012 року приймаються заявки на участь у щорічному національному конкурсі «Народний бренд-вибір молоді»

    Всеукраїнським молодіжним об’єднанням підтримки вітчизняного виробника «Альтернатива», в рамках меморандуму про співпрацю з Державною службою молоді та спорту України, впроваджується щорічний Національний конкурс роботодавців «Народний бренд-вибір молоді». 
    Рейтинг: 3.65

Заходи щодо:

  • сприяння працевлаштуванню, підготовці, перепідготовці та підвищенню кваліфікації молоді; залученню молоді до підприємницької діяльності; професійної орієнтації молоді; забезпечення вторинної зайнятості молоді, організації діяльності молодіжних трудових загонів


Організаційно-методичне забезпечення заходів державної політики щодо:

  • підтримки діяльності та розвитку мережі молодіжних центрів праці та молодіжних трудових загонів; професійної орієнтації молоді; проведення Всеукраїнського конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді; реалізації Указу Президента України "Про проведення Всеукраїнської акції молодіжних трудових загонів "Пам'ятати. Відродити. Зберегти"


  • 10.03.2011

    Підприємництво

    Одним із пріоритетних напрямків діяльності Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту є створення сприятливих умов для розвитку підприємництва серед молоді.

    З метою підвищення ділової активності молоді та підтримки її підприємницьких ініціатив Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту спільно з Державним комітетом України з питань регуляторної політики та підприємництва щороку (з 1998 року) проводить Всеукраїнський конкурс бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді (далі - Конкурс).

    За весь період проведення Конкурс набув широкої популярності серед молоді, особливо студентської. Загалом у Конкурсі взяло участь майже 12 тисяч талановитих юнаків та дівчат. Кількість молодих людей, які бажають спробувати свої сили у Конкурсі, збільшується щороку. Так, наприклад, якщо у 2008 році на Конкурс подано 67 робіт, то у 2010 - 99.

    У 2010 році на розгляд Експертної ради надійшло 99 робіт з 21 області України. А в регіональних турах Конкурсу взяло участь близько 800 молодих людей. До фіналу Конкурсу було відібрано 12 найкращих роботи, які за результатами оцінювання членами Експертної ради, набрали найбільшу кількість балів. Перемогу здобули 6 бізнес-проектів.

    Конкурс проводиться відповідно до Положення про Всеукраїнський конкурс бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді, затвердженого спільним наказом Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту та Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва 05.04.2007 № 1031/45, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 23 квітня 2007 року за № 408/13675.

    Учасники Конкурсу подають свої роботи у двох номінаціях: "виробництво, сфера послуг і торгівля" та "соціальний проект".

    Щороку Конкурс проводиться у три тури:

    У першому турі молоді хлопці й дівчата змагаються у регіональних конкурсах, оголошених у кожній області України.

    Бізнес-плани переможці регіонального туру конкурсу надходять до Мінсім'ямолодьспорту на розгляд Експертної ради.

    Роботи, подані на Конкурс, оцінює Експертна рада, склад якої затверджується наказом Міністерства. До складу Експертної ради в різні часи  входили представники органів державної влади, науковці, бізнесмени, фахівці інвестиційних, фінансових та консалтингових підприємств, спеціалісти з питань підприємництва, інновацій, банківської справи, зайнятості тощо та лідери громадських організацій.

    Також визначено перелік критеріїв, за якими здійснюється оцінювання бізнес-планів на першому етапі:

    • відповідність вимогам до структури бізнес-плану;
    • наявність чіткого фінансово-економічного обґрунтування проекту;
    • ефективність використання коштів (період окупності, прибутковість проекту, соціальний ефект);
    • забезпечення створення нових робочих місць для молоді;
    • оригінальність та обґрунтованість ідеї;
    • соціальна значущість проекту, суспільна корисність (прибутковість) від його реалізації.


    Експерти визначають не більше шести бізнес-планів у кожній номінації, автори яких мають право брати участь у фіналі Конкурсу.

    Фінал Конкурсу передбачає презентацію учасниками своїх бізнес-планів та відповіді на запитання експертів.

    Після захисту робіт члени Експертної ради відкритим голосуванням затверджують список переможців і розподіл призових місць в кожній номінації.

    Всі переможці нагороджуються дипломами та цінними призами від організаторів або спонсорів Конкурсу.

Теги новин порталу