IntroПро порталМіжнародне молодіжне співробітництвоМолодіжні та дитячі організації УкраїниМолодіжна політика в УкраїніНовиниНавчання дітей та молодіПрограма Intel "Шлях до успіху"Контакти

Створення сприятливого середовища для забезпечення зайнятості молоді

ОпитуванняЦе цікаво!


Найактуальніші проблеми, що хвилюють сучасну молодь:
тут цікаво! • 25.10.2012

  Стартувала Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене»

  За ініціативи Державної служби молоді та спорту України днями дала старт соціально-значуща Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція "Відповідальність починається з мене". Захід проводиться з метою реалізації державної молодіжної політики та пропаганди й утвердження здорового способу життя в молодіжному середовищі. 
  Рейтинг: 2.29
 • 22.10.2012

  За проведення ІІІ Юнацьких Олімпійських ігор-2018 боротимуться 5 міст

  Міжнародний Олімпійський Комітет сьогодні, 16 жовтня, оголосив 5 міст-кандидатів, які боротимуться за право проведення III Юнацьких Олімпійських ігор 2018 року. Стати столицею Ігор претендують: Буенос-Айрес (Аргентина), Глазго (Великобританія), Гвадалахара (Мексика), Меделін (Колумбія), Роттердам (Голландія). 
  Рейтинг: 2.01
 • 20.10.2012

  До 11 листопада 2012 року приймаються заявки на участь у щорічному національному конкурсі «Народний бренд-вибір молоді»

  Всеукраїнським молодіжним об’єднанням підтримки вітчизняного виробника «Альтернатива», в рамках меморандуму про співпрацю з Державною службою молоді та спорту України, впроваджується щорічний Національний конкурс роботодавців «Народний бренд-вибір молоді». 
  Рейтинг: 3.65

Заходи щодо:

 • сприяння працевлаштуванню, підготовці, перепідготовці та підвищенню кваліфікації молоді; залученню молоді до підприємницької діяльності; професійної орієнтації молоді; забезпечення вторинної зайнятості молоді, організації діяльності молодіжних трудових загонів


Організаційно-методичне забезпечення заходів державної політики щодо:

 • підтримки діяльності та розвитку мережі молодіжних центрів праці та молодіжних трудових загонів; професійної орієнтації молоді; проведення Всеукраїнського конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді; реалізації Указу Президента України "Про проведення Всеукраїнської акції молодіжних трудових загонів "Пам'ятати. Відродити. Зберегти"


 • 15.04.2011

  Профорієнтація

  В останні роки в Україні існує проблема розбалансованості ринку праці та ринку освітніх послуг. Зокрема: відсутність відповідності між кількістю та структурою робочих місць, які визначають попит на працю, з чисельністю і структурою економічно активної частини населення; нерівномірність нормативно визначеної системи класифікації професій попиту роботодавців у робочій силі з певною класифікацією; невідповідність професійно-кваліфікаційної структури спеціалістів-випускників навчальних закладів потребам ринку праці; перевиробництво деяких професій спеціалістів тощо.
 • 10.03.2011

  Підприємництво

  З метою підвищення ділової активності молоді та підтримки її підприємницьких ініціатив Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту спільно з Державним комітетом України з питань регуляторної політики та підприємництва щороку проводить Всеукраїнський конкурс бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді.
 • 15.02.2011

  Студентський трудовий рух

  Широке залучення молоді до участі у розвитку промисловості та народного господарства розпочалося у Радянському Союзі у середині 50-х років. На той час постала необхідність стрімкого розвитку сільського господарства, що потребувало за короткий період часу підняти цілинні землі. Цілина, ударні комсомольські будови, освоєння районів Сибіру й Далекого Сходу створили атмосферу патріотичного підйому всієї молоді.
 • 05.01.2011

  В Україні розвивається мережа молодіжних центрів праці

  На виконання Закону України "Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні" та відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2001 № 40 "Про затвердження Типового положення про молодіжний центр праці" в Україні розвивається мережа молодіжних центрів праці.
Теги новин порталу