IntroПро порталМіжнародне молодіжне співробітництвоМолодіжні та дитячі організації УкраїниМолодіжна політика в УкраїніНовиниНавчання дітей та молодіПрограма Intel "Шлях до успіху"Контакти

Інтелектуальний та творчий розвиток молоді

ОпитуванняЦе цікаво!


Найактуальніші проблеми, що хвилюють сучасну молодь:
тут цікаво! • 25.10.2012

  Стартувала Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене»

  За ініціативи Державної служби молоді та спорту України днями дала старт соціально-значуща Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція "Відповідальність починається з мене". Захід проводиться з метою реалізації державної молодіжної політики та пропаганди й утвердження здорового способу життя в молодіжному середовищі. 
  Рейтинг: 2.29
 • 22.10.2012

  За проведення ІІІ Юнацьких Олімпійських ігор-2018 боротимуться 5 міст

  Міжнародний Олімпійський Комітет сьогодні, 16 жовтня, оголосив 5 міст-кандидатів, які боротимуться за право проведення III Юнацьких Олімпійських ігор 2018 року. Стати столицею Ігор претендують: Буенос-Айрес (Аргентина), Глазго (Великобританія), Гвадалахара (Мексика), Меделін (Колумбія), Роттердам (Голландія). 
  Рейтинг: 2.01
 • 20.10.2012

  До 11 листопада 2012 року приймаються заявки на участь у щорічному національному конкурсі «Народний бренд-вибір молоді»

  Всеукраїнським молодіжним об’єднанням підтримки вітчизняного виробника «Альтернатива», в рамках меморандуму про співпрацю з Державною службою молоді та спорту України, впроваджується щорічний Національний конкурс роботодавців «Народний бренд-вибір молоді». 
  Рейтинг: 3.65

 • 29.03.2011

  Всеукраїнський молодіжний мистецький пленер "Мальовнича Україна"

  На виконання Державної цільової соціальної програми "Молодь України" на 2009-2015 роки" та з метою сприяння національно-культурному відродженню України, активізації виховної роботи серед молоді, розвитку і реалізації творчих здібностей молоді, популяризації української історії, архітектури і мистецтва, сприяння духовному та естетичному розвитку молодого покоління, збагачення культурних надбань та традицій через художню творчість Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту щороку проводиться Всеукраїнський молодіжний мистецький пленер "Мальовнича Україна".
 • 28.03.2011

  Міжнародний конкурс кращих творів молодих українських літераторів "Гранослов"

  Щорічний Міжнародний конкурс кращих творів молодих українських літераторів "Гранослов" започатковано з 1991 року і проводиться Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту спільно з Національною спілкою письменників України.
 • 27.03.2011

  Чемпіонати та фестивалі Клубу веселих та найкмітливіших

  НАКАЗ про затвердження положень про чемпіонати та фестивалі Клубу веселих та найкмітливіших
Теги новин порталу