IntroПро порталМіжнародне молодіжне співробітництвоМолодіжні та дитячі організації УкраїниМолодіжна політика в УкраїніНовиниНавчання дітей та молодіПрограма Intel "Шлях до успіху"Контакти

Інтелектуальний та творчий розвиток молоді

ОпитуванняЦе цікаво!


Найактуальніші проблеми, що хвилюють сучасну молодь:




тут цікаво!



  • 25.10.2012

    Стартувала Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене»

    За ініціативи Державної служби молоді та спорту України днями дала старт соціально-значуща Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція "Відповідальність починається з мене". Захід проводиться з метою реалізації державної молодіжної політики та пропаганди й утвердження здорового способу життя в молодіжному середовищі. 
    Рейтинг: 2.29
  • 22.10.2012

    За проведення ІІІ Юнацьких Олімпійських ігор-2018 боротимуться 5 міст

    Міжнародний Олімпійський Комітет сьогодні, 16 жовтня, оголосив 5 міст-кандидатів, які боротимуться за право проведення III Юнацьких Олімпійських ігор 2018 року. Стати столицею Ігор претендують: Буенос-Айрес (Аргентина), Глазго (Великобританія), Гвадалахара (Мексика), Меделін (Колумбія), Роттердам (Голландія). 
    Рейтинг: 1.45
  • 20.10.2012

    До 11 листопада 2012 року приймаються заявки на участь у щорічному національному конкурсі «Народний бренд-вибір молоді»

    Всеукраїнським молодіжним об’єднанням підтримки вітчизняного виробника «Альтернатива», в рамках меморандуму про співпрацю з Державною службою молоді та спорту України, впроваджується щорічний Національний конкурс роботодавців «Народний бренд-вибір молоді». 
    Рейтинг: 3.65

  • 28.03.2011

    Міжнародний конкурс кращих творів молодих українських літераторів "Гранослов"

    Щорічний Міжнародний конкурс кращих творів молодих українських літераторів "Гранослов" започатковано з 1991 року і проводиться Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту спільно з Національною спілкою письменників України.

    Метою Конкурсу є сприяння національно-культурному відродженню України, активізація виховної роботи серед молоді, збереження і розвиток інтелектуального потенціалу України, популяризація української мови та творів, поліпшення роботи з обдарованою, творчою молоддю, всебічна підтримка молодих талановитих літераторів.

    Великим стимулом для участі у конкурсі є видання книжок переможців та дипломантів. Адже не для кожної молодої людини доступним за коштами і за можливостями є видання власної збірки творів. Тому підтримка і популяризація творів молодих авторів - це і хороша сходинка для їх подальших звершень, і реальна державна підтримка.

    У конкурсі можуть брати участь молоді літератори (в тому числі учасники та дипломанти конкурсу попередніх років) віком до 35 років, які мешкають в Україні, та представники інших країн, які пишуть свої твори українською мовою.

    Вийшовши за межі України, конкурс залучає до красного письменства україномовну молодь, яка з різних причин мешкає за кордоном, але мислить і пише українською мовою.

    Конкурс проводиться у трьох номінаціях:

    1. поезія;
    2. проза і драматургія;
    3. есеїстика (критика) та у два тури.


    Під час першого туру працівники оргкомітету забезпечують прийом та реєстрацію творів, що надходять до Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту і Національної спілки письменників України, здійснюють кодування творів і передають їх членам журі для розгляду і рецензування.

    Під час другого туру члени журі опрацьовують і рецензують авторські твори, на засіданні журі визначають переможців у всіх номінаціях. Критеріями визначення переможців стає високий художній рівень, глибокий зміст та вишуканість української мови. Це є однією з важливих ознак поваги молодих громадян до духовної і культурної спадщини своєї Батьківщини.

    У цьому році Міжнародному конкурсу кращих творів молодих українських літераторів "Гранослов" - 20 років. Цей конкурс належить до числа своєрідних довгожителів, адже далеко не кожне мистецьке змагання проводиться впродовж 20 років.

    За роки проведення конкурсу через його горнило пройшли понад півтори тисячі молодих літераторів. Це ціла літературна школа, об’єднана любов’ю до українського слова, щирістю душі та покликом серця.

    ПОЛОЖЕННЯ про щорічний Міжнародний конкурс кращих українських творів молодих літераторів "Гранослов"

    І. Загальні положення

    1.1. Щорічний Міжнародний конкурс кращих творів молодих українських літераторів "Гранослов" (далі - конкурс) проводиться Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту і Національною спілкою письменників України.

    1.2. Метою Конкурсу є сприяння національно-культурному відродженню України, активізація виховної роботи серед молоді, збереження і розвиток інтелектуального потенціалу України, популяризація української мови та творів, поліпшення роботи з обдарованою, творчою молоддю, всебічна підтримка молодих талановитих літераторів, видання їх перших книжок.

    ІІ. Організатори конкурсу

    2.1. Загальне керівництво організацією та проведенням конкурсу здійснює організаційний комітет, до складу якого входять представники Міністерства України у справах сім‘ї, молоді та спорту і Національної спілки письменників України.

    2.2. До участі в організації конкурсу залучаються структурні підрозділи у справах сім‘ї, молоді та спорту Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, регіональні творчі спілки, громадські організації.

    ІІІ. Вимоги конкурсу

    3.1. У конкурсі можуть брати участь молоді літератори (в тому числі учасники та дипломанти конкурсу попередніх років) віком до 35 років, які мешкають в Україні, та представники інших країн, які пишуть свої твори українською мовою.

    3.2. Конкурс проводиться у трьох номінаціях: 1) поезія; 2) проза і драматургія; 3) есеїстика (критика).

    3.3. Обсяг кожної роботи повинен містити не менше п’ятдесяти і не більше ста сторінок.

    3.4. Твори, що надсилаються на конкурс, мають бути оформлені відповідно до таких вимог:

    • твори мають бути надруковані на стандартних аркушах;
    • аркуші творів мають бути пронумеровані;
    • не дозволяється вміщувати на аркушах інформацію про автора;
    • до конкурсу приймаються твори, що не друкувалися раніше.


    3.5. До рукопису творів на окремому аркуші додаються відомості про автора (прізвище, ім`я, по батькові, рік народження, домашня адреса, телефон, місце навчання/роботи, електронна пошта - за наявності, коротка творча біографія, фотографія).

    3.6. Не подаються на розгляд журі твори у випадках, якщо:

    • вік автора на день подання рукопису перевищує 35 років;
    • автор був переможцем конкурсу попередніх років;
    • ці твори (повністю чи частково) друкувалися раніше;
    • не подано відомостей про автора, передбачених п. 3.5 цього Положення.


    3.7. Твори, подані на конкурс, авторам не повертаються.

    ІV. Терміни та порядок проведення конкурсу

    4.1. Конкурс проводиться у два тури - з лютого по грудень, щорічно.

    Під час першого туру (березень-серпень) працівники оргкомітету забезпечують прийом та реєстрацію творів, що надходять до Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту і Національної спілки письменників України, здійснюють кодування творів і передають їх членам журі для розгляду і рецензування.

    Під час другого туру (вересень-грудень) члени журі опрацьовують і рецензують авторські твори, на засіданні журі визначають переможців у всіх номінаціях.

    4.2. Заключні заходи конкурсу відбуваються у січні-лютому наступного за конкурсом року і включають нагородження переможців та дипломантів, вручення книжок переможців конкурсу, творчі виступи переможців з власними творами.

    4.3. За спільною згодою організаторів терміни проведення заходів можуть змінюватися.

    4.4. Переможці та дипломанти конкурсу нагороджуються дипломами та цінними подарунками.

    4.5. Рукописи переможців і кращі твори дипломантів конкурсу рекомендуються членами журі до видання:

    • рукописи переможців - окремими книжками;
    • кращі твори дипломантів - у зведеному альманасі.


    Організацію та фінансове забезпечення видання беруть на себе Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту і Національна спілка письменників України.

    4.6. Видані книжки безкоштовно надаються авторам творів та розповсюджуються серед установ (бібліотек, літературних студій, центрів дозвілля молоді тощо) відповідно до квоти, погодженої Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту і Національною спілкою письменників України.

Теги новин порталу