IntroПро порталМіжнародне молодіжне співробітництвоМолодіжні та дитячі організації УкраїниМолодіжна політика в УкраїніНовиниНавчання дітей та молодіПрограма Intel "Шлях до успіху"Контакти

Пропаганда та формування здорового способу життя молоді

ОпитуванняЦе цікаво!


Найактуальніші проблеми, що хвилюють сучасну молодь:
тут цікаво! • 25.10.2012

  Стартувала Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене»

  За ініціативи Державної служби молоді та спорту України днями дала старт соціально-значуща Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція "Відповідальність починається з мене". Захід проводиться з метою реалізації державної молодіжної політики та пропаганди й утвердження здорового способу життя в молодіжному середовищі. 
  Рейтинг: 2.29
 • 22.10.2012

  За проведення ІІІ Юнацьких Олімпійських ігор-2018 боротимуться 5 міст

  Міжнародний Олімпійський Комітет сьогодні, 16 жовтня, оголосив 5 міст-кандидатів, які боротимуться за право проведення III Юнацьких Олімпійських ігор 2018 року. Стати столицею Ігор претендують: Буенос-Айрес (Аргентина), Глазго (Великобританія), Гвадалахара (Мексика), Меделін (Колумбія), Роттердам (Голландія). 
  Рейтинг: 2.01
 • 20.10.2012

  До 11 листопада 2012 року приймаються заявки на участь у щорічному національному конкурсі «Народний бренд-вибір молоді»

  Всеукраїнським молодіжним об’єднанням підтримки вітчизняного виробника «Альтернатива», в рамках меморандуму про співпрацю з Державною службою молоді та спорту України, впроваджується щорічний Національний конкурс роботодавців «Народний бренд-вибір молоді». 
  Рейтинг: 3.65

 • 17.04.2011

  Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров’я»

  Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров’я» проводиться щорічно з метою популяризації та пропаганди серед молоді здорового способу життя, запобігання негативним проявам у молодіжному середовищі, виявлення та підтримки талановитої молоді.
 • 07.04.2011

  Інформація для підлітків: Ази здоров'я

  Здоров'я - це стан живого організму, при якому організм у цілому і всі органи здатні виконувати свої життєві функції. Збереження та відповідальне ставлення до здоров'я - безпосередній обов'язок усіх громадян.
 • 07.04.2011

  Туберкульоз в Україні - проблеми і перспективи

  Однією з головних загроз для здоров’я людства серед інфекційних хвороб у сучасний період є туберкульоз. У квітні 1993 року Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) проголосила туберкульоз "глобальною небезпекою" і зазначила: якщо уряди країн не вважатимуть туберкульоз пріоритетом своєї політики і не фінансуватимуть протитуберкульозні заходи, то хворобу не вдасться подолати.
 • 29.03.2011

  Здоров'я в системі цінностей молодої людини

  Протягом останніх десятиріч в Україні фіксується істотне погіршення стану здоров’я населення, що відображається у зростанні рівня захворюваності, смертності та скороченні тривалості життя. Не сприяє збереженню здоров’я молоді й високий рівень вживання спиртних напоїв, тютюнопаління, вживання наркотичних речовин, проблема здорового харчування.
 • 29.03.2011

  Вірусний гепатит С

  Гепатит С насправді «вбиває» непомітно. Дуже часто першими проявами захворювання є цироз або рак печінки. Частота розвитку цирозу печінки у хворих хронічним гепатитом С може досягати 50%.
 • 22.02.2011

  Календар здоров'я 2011

 • 29.07.2010

  Електронні сигарети: палити чи ні?!

  Останнім часом в деяких ЗМІ та на Інтернет-ресурсах з'являється багато інформації про так звані електронні сигарети. В цих матеріалах зазначається, що ці вироби представляють собою металеві трубки, в які вкладається картридж з нікотином і батарейка. Батарейка нагріває картридж, внаслідок чого нікотин випаровується і користувач може вдихати пари нікотину.
Теги новин порталу